آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی جمعه برگزار می شود

به گزارش وبمستر وبلاگ، آزمون استخدامی دانشگاه­ های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال 1396 صبح روز جمعه اول دی ماه 96 در 41 شهرستان کشور برگزار می شود.

آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی جمعه برگزار می شود

لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه شنبه 28 آذرماه 96 بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می گیرد.

داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون می توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس مشخص شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

داوطلبان چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1، 2، 4، 5 ، 6 ، 10، 11، 12، 13، 14، 15، 18 و 19 (شامل: نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کدملی، سهمیه 25 درصد ایثارگران، سهمیه 5 درصد ایثارگران، داوطلب بومی، حالت بومی، نوع بومی، شرایط فعلی طرح مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان، تاریخ فارغ التحصیلی، معدل آخرین مقطع تحصیلی) کارت شرکت در آزمون مشاهده کردند باید برای اصلاح آن اقدام کنند.

داوطلبان باید برای اصلاح مورد یا موارد اعلام شده حداکثر تا تاریخ اول دی ماه 96 منحصراً به سایت سازمان سنجش به نشانی: www.Sanjesh.org قسمت ویرایش اطلاعات مراجعه و از آن طریق نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

داوطلبان در صورتی که نسبت به بندهای 3، 7، 8، 9، 16، 17 و 21 (جنس، دین، معلول عادی، نیازمند منشی، مقطع تحصیلی، عنوان رشته تحصیلی و اولویت انتخابی) معترض هستند باید در روزهای چهارشنبه 29 آذر و پنجشنبه 30 آذر از ساعت 8:30 تا 12 و 14 تا 17 با همراه داشتن مدارک مربوطه (کارت ملی و اصل شناسنامه عکسدار) به کننده سازمان سنجش مستقر در باجه برطرف نقص حوزه مربوطه براساس جدول اطلاعیه پرینت کارت شرکت در آزمون مندرج در سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

تذکر مهم درخصوص سهمیه 25 درصد ایثارگران: متقاضیان استفاده از سهمیه 25 درصد ایثارگران توجه داشته باشند سهمیه مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون آنها براساس اطلاعات تکمیلی مندرج در تقاضانامه ثبت نام (خوداظهاری) در نظر گرفته شده است و درصورت تایید سهمیه توسط ارگان مربوط، سهمیه مورد نظر در مراحل بعدی برای آنها اعمال می شود. در غیر اینصورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد.

چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد ضروری است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند ج به کننده سازمان سنجش مستقر در باجه برطرف نقص مراجعه کنند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.

چنانچه عکس روی کارت داوطلب دارای اشکالاتی از جمله فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس است، ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، 2 قطعه عکس 4×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند ج به کننده این سازمان در باجه برطرف نقص مراجعه کنند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف شود.

در غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.

چنانچه شماره داوطلب چه به صورت عددی و یا به صورت حروف ناخوانا است داوطلب باید مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند ج به کننده سازمان سنجش مستقر در باجه برطرف نقص مراجعه کنند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف شود.

سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نام که توسط خود داوطلب تکمیل شده، در نظر گرفته شده است.

آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی صبح روز جمعه اول دی ماه 96 برگزار می شود و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8:30 صبح شروع و درهای ورود به جلسه امتحان نیم­ ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد.

داوطلبان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج شده است.

در ورودی ِحوزه­ های امتحانی رأس ساعت 8 (هشت) بسته خواهد شد لذا داوطلبان ضروری است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری کنند.

به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری رفتار خواهد شد.

منبع: ویکی گرام
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 48

به "آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی جمعه برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی جمعه برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید