ترامپ: 100درصد انتخابات متقلبانه بوده است، امکان ندارد بایدن 80میلیون رأی آورده باشد

به گزارش وبمستر وبلاگ، رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری تأکید کرد که به هیچ وجه امکان ندارد که رقیب دموکراتش در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 80میلیون رأی کسب نموده باشد.

ترامپ: 100درصد انتخابات متقلبانه بوده است، امکان ندارد بایدن 80میلیون رأی آورده باشد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیغامی توئیتری در اعتراض به نتایج اعلام شده از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که از عبور آرای جو بایدن از مرز 80 میلیون رأی حکایت دارد، تأکید کرد که چنین چیزی به هیچ وجه ممکن نیست.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

دونالد ترامپ در ادامه اعتراضات خود به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر نوشت: همین حالا جدول آرای انتخابات را نگاه می کردم، به هیچ وجه امکان ندارد که جو بایدن 80 میلیون رأی آورده باشد!! 100درصد این یک انتخابات متقلبانه بوده است.

بر اساس آخرین نتایج اعلام شده از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، جو بایدن نامزد حزب دموکرات تا به امروز بیش از 80 میلیون رأی کسب نموده است، در حالی که تعداد آرای دونالد ترامپ حدود 74 میلیون رأی است.

در حالی که رسانه های جریان اصلی آمریکا جو بایدن را پیروز نهایی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام نموده اند، دونالد ترامپ با تأکید بر اینکه در بعضی ایالت ها موارد متعددی از تقلب و تخلف در فرایند برگزاری انتخابات و شمارش آرا رخ داده است، تا به امروز از پذیرش پیروزی رقیبش امتناع ورزیده و با انتشار پیغام های متعدد در توئیتر و فیس بوک، خود را برنده انتخابات خوانده است.

طی چند روز گذشته فیس بوک و توئیتر بارها اظهارات دونالد ترامپ مبنی بر بروز تخلفات و تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را با درج برچسب هایی مانند بی اساس یا اطلاعات نادرست عملاً سانسور نموده اند و همین مسئله خشم دونالد ترامپ و طرفداران دوآتشه وی را برانگیخته است.

دونالد ترامپ اگرچه به خاطر آنچه مصالح کشور خوانده است به اداره خدمات عمومی آمریکا اجازه داده که فرایند انتقال قدرت به جو بایدن را پیش ببرد، اما وی در عین حال تأکید نموده است که شروع این فرایند به معنای پذیرش نتیجه انتخابات نیست و نتیجه نهایی انتخابات تنها پس از رسیدگی به شکایات مطرح شده از سوی ستاد انتخاباتی او و صرفاً توسط مراجع رسمی اعلام خواهد شد.

.+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 34

به "ترامپ: 100درصد انتخابات متقلبانه بوده است، امکان ندارد بایدن 80میلیون رأی آورده باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: 100درصد انتخابات متقلبانه بوده است، امکان ندارد بایدن 80میلیون رأی آورده باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید