دیدار مدیران ادواری استقلال با رییس سازمان خصوصی سازی

به گزارش وبمستر وبلاگ، به گزارش خبرنگاران، صبح امروز جمعی از مدیران سابق باشگاه استقلال با حسینعلی قنبری ممان، رئیس سازمان خصوصی سازی دیدار و در خصوص مسائل مربوط به خصوصی سازی باشگاه استقلال مصاحبه و تبادل نظر کردند.

دیدار مدیران ادواری استقلال با رییس سازمان خصوصی سازی

بنا بر این گزارش، سید کاظم اولیایی، علی فتح الله زاده، علی نظری و علی تاجرنیا به نمایندگی به مدیران سابق باشگاه استقلال در این نشست حضور داشتند برخی از دغدغه های مربوط به ورود این باشگاه به مرحله خصوصی سازی را مطرح نمودند.

از جمله مطالبات و دغدغه های مدیران سابق باشگاه استقلال در این خصوص، اعمال یک مدل خاص برای گنجایش بیشترین تعداد باشگاه در آن به جهت ورود به مرحله خصوصی سازی بود.

همچنین مدیران سابق باشگاه استقلال خواستار احصا مطالبات، واگذاری یک ورزشگاه، دریافت حق پخش تلویزیونی، تبلیغاتی میدانی و برگزاری مستقل دیدارهای خانگی و استفاده از درآمدهای آن از جمله بلیت فروشی، به منظور استقلال مالی باشگاه ها پس از خصوصی و بی نیازی مالی به منابع دولتی شدند.

در سرانجام نیز طرفین از این نشست و تبادل نظر ابراز رضایت کرده و مقرر شد این جلسات تا عبور کامل باشگاه از مرحله خصوصی سازی ادامه پیدا کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 186

به "دیدار مدیران ادواری استقلال با رییس سازمان خصوصی سازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار مدیران ادواری استقلال با رییس سازمان خصوصی سازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید