معاون روابط کار در بازدید از کارخانه کویرتایر: پویایی در حوزه اقتصاد و اشتغال مروج فرهنگ کارآفرینی، نوآوری و خلاقیت است

به گزارش وبمستر وبلاگ، معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از خط تولید کارخانه کویرتایر گفت: پویایی در حوزه اقتصاد و اشتغال می تواند مروج فرهنگ کارآفرینی، نوآوری و خلاقیت باشد.

معاون روابط کار در بازدید از کارخانه کویرتایر: پویایی در حوزه اقتصاد و اشتغال مروج فرهنگ کارآفرینی، نوآوری و خلاقیت است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، حاتم شاکرمی در ادامه سفر خود به استان خراسان جنوبی اظهار کرد: در کارخانه کویرتایر خودباوری که در مقابله و مبارزه با جنگ اقتصادی وجود دارد به خوبی قابل مشاهده است.

به گفته وی،در این کارخانه به نیروی انسانی به عنوان یک اولویت نگاه می شود.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به خوشنامی این واحد تولیدی خاطرنشان کرد: نقش این کارخانه در پویایی اقتصاد و اشتغال استان بسیار ارزشمند است.

وی با بیان این که خراسان جنوبی استانی بسیار غنی است، ادامه داد: معادن غنی و صنعت تایر به صنعت استان اعتبار ویژه ای بخشیده است.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر این که نقش این صنعت در سطح ملی و استانی بسیار ارزشمند است، اضافه نمود: کویرتایر به عنوان یک واحد پیروز، الگوی کشور است و امیدوارم که با تولیدات آن بی نیاز شویم .

سیدمحمدحسین زینلی مدیرعامل شرکت کویرتایر نیز گفت: 16درصد شاغلان بخش صنعت استان و 34درصد شاغلان بخش صنعت مرکز استان شهرستان بیرجند در این مجموعه مشغول به کار هستند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: ارزش فروش محصولات شرکت کویرتایر معادل 90 درصد ارزش فروش سه محصول استراتژیک استان (زعفران،زرشک، عناب) است.

مدیرعامل شرکت کویرتایر سهم این مجموعه را در اشتغال صنعتی استان خراسان جنوبی مهم خواند و اظهار کرد: در حال حاضر اشتغال مستقیم این کارخانه 1272 نفر و اشتغال غیرمستقیم آن 4664 نفر است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 6 اسفند 1399 بروزرسانی: 6 اسفند 1399 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 148

به "معاون روابط کار در بازدید از کارخانه کویرتایر: پویایی در حوزه اقتصاد و اشتغال مروج فرهنگ کارآفرینی، نوآوری و خلاقیت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون روابط کار در بازدید از کارخانه کویرتایر: پویایی در حوزه اقتصاد و اشتغال مروج فرهنگ کارآفرینی، نوآوری و خلاقیت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید