بنتو: نتیجه تساوی برای دیدار ایران ، کره عادلانه بود، بعد از گل مان لحظات سختی را سپری کردیم

به گزارش وبمستر وبلاگ، سرمربی تیم ملی کره جنوبی تساوی را نتیجه ای عادلانه برای مصاف خارج از خانه تیمش مقابل ایران دانست.

بنتو: نتیجه تساوی برای دیدار ایران ، کره عادلانه بود، بعد از گل مان لحظات سختی را سپری کردیم

به گزارش خبرنگاران، پائولو بنتو بعد از تساوی یک - یک تیم های ملی ایران و کره جنوبی گفت: بازی خوبی بود، بین دو تیم خوب آسیایی. در نیمه اول بهتر از ایران بازی کردیم، ولی در نیمه دوم بعد از گلی که زدیم متأسفانه نتوانستیم از گل مان محافظت کنیم و دقایق سختی را پشت سر گذاشتیم. البته بعد از گل ایران هم یک موقعیت گل دیگر داشتیم، ولی در کل نتیجه تساوی عادلانه بود.

وی ادامه داد: ما یک بازی خیلی سخت داشتیم که در بعضی از لحظات از حریف بهتر بودیم و در بعضی از لحظات هم ایران بهتر بود به ویژه بعد از گل ایران، ما انتظار این را داشتیم که بازی سختی داشته باشیم. در نیمه دوم بازی سختی داشتیم و یک امتیاز گرفتیم و هشت امتیازی شدیم. ما جایگاه خوبی در جدول داریم و به مسابقات بعدی نگاه می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال کره جنوبی در مورد این موضوع که بعد از گل کره، می توانستند بازی ایران را کنترل کنند که در عمل این اتفاق نیفتاد، شرح داد: ما می دانستیم مقابل یک تیم خوب با بازیکنان خوب بازی می کنیم. تیم ایران واکنش خوبی به گل ما داشت و ما را تحت فشار گذاشتند و لحظات سختی را سپری کردیم. همانطور که قبلاً گفتم بعد از گل ایران توانستیم بازی را کنترل کنیم و یک شانس خوب گلزنی را هم ایجاد کردیم.

بنتو در واکنش به این موضوع که ایران در بیشتر زمان بازی، مسلط کار کرد و کره یک بازی دفاعی را در دستور کارش قرار داده بود، اعلام نمود: فکر می کنم یک بخشی از این موضوع درست است. ایران کنترل بازی را در دست گرفت، ولی بعد از گلی که ما به ثمر رساندیم. در نیمه اول این تیم ما بود که کنترل بازی را در اختیار داشت. استراتژی ما نرمال بود و در لحظات زیادی از زمان بازی، کنترل مسابقه را در اختیار داشتیم. می دانستیم تیم روبه روی ما قدرتمند است و لحظات سختی داشتیم. در لحظاتی از بازی شانس آوردیم و آنهم لحظه ای بود که توپ به تیر دروازه مان خورد و بدشانس هم بودیم که یک موقعیت گلزنی را در لحظات پایانی از دست دادیم. همانطور که گفتم نتیجه تساوی عادلانه بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 آبان 1400 بروزرسانی: 7 آبان 1400 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 534

به "بنتو: نتیجه تساوی برای دیدار ایران ، کره عادلانه بود، بعد از گل مان لحظات سختی را سپری کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنتو: نتیجه تساوی برای دیدار ایران ، کره عادلانه بود، بعد از گل مان لحظات سختی را سپری کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید