تعداد بازی کننده های سایبرپانک 2077 به بیشترین اندازه از زمان عرضه رسید

به گزارش وبمستر وبلاگ، دیگر تکراری شده که از عرضه بد بازی سایبرپانک 2077 (Cyberpunk 2077) بگوییم. با این حال شرکت سازنده آن، سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، تمام تلاش خود را کرده تا این بازی را بهتر کند. به همین دلیل است که تعداد کاربران آن هم بعد از نزدیک به 2 سال از عرضه بیشتر شده و به بیشترین حالت خود رسیده است.

تعداد بازی کننده های سایبرپانک 2077 به بیشترین اندازه از زمان عرضه رسید

طبق چیزی که در جدول استیم اعلام شده بازی سایبرپانک 2077 در تعطیلات هفته گذشته نزدیک به 86هزار کاربر همزمان داشته است. این میزان بیشترین حالت ممکن از زمان عرضه بازی است. در ماه دسامبر سال 2020 که سایبرپانک عرضه شد نزدیک به 1 میلیون کاربر فعال داشت. بحث اینجاست که از همان موقع تعداد کاربران روز به روز کمتر شد.

این افزایش تعداد کاربران به احتمال زیاد به خاطر انیمه ادج رانر (Edge Runner) است. این انیمه توانست توجه منتقدان را به خود جلب کند و نسبتاً هم پیروز عمل کند. در کنار این انیمه به روزرسانی 1.6 سایبرپانک نیز عرضه شد. در این به روزرسانی میزان زیادی محتوا از انیمه ادج رانر دارد.

بعد از گذشت نزدیک به 2 سال سایبرپانک هنوز با یک بازی کامل فاصله دارد. با این حال این بازی دیگر قابل تجربه بوده و به این شکل نیست که به افراد دیگر نتوان آن را توصیه کرد. مسائل بازی تا حد زیادی برطرف شده و دیگر سایبرپانک یک عنوان آزار دهنده نیست. البته هنوز تجربه این بازی روی کنسول های نسل 8 پیشنهاد نمی شود.

سایبرپانک یکی از عناوینی بود که می توانست بسیار بهتر عمل کند. در اصل ایده بازی بسیار خلاقانه بوده و چیزی بود که باعث می شد سایبرپانک یک پله از عناوین جهان باز دیگر جلوتر باشد. مشکل اینجاست که سی دی پراجکت رد نتوانست انتظارات را در زمان عرضه برآورده کند. سایبرپانک یکی از عناوینی بود که بیشتری میزان پیش خرید را داشت. عرضه بسیار بد این بازی باعث شد تا کاربران به طور کلی به بحث پیش خرید بی اعتماد شوند. با این حال با گذشت زمان شرکت سازنده تمام تلاش خود را کرده که این بازی را بهتر کند و نسبتاً هم پیروز عمل کرده است.

منبع: IGN.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 2 مهر 1401 بروزرسانی: 2 مهر 1401 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 836

به "تعداد بازی کننده های سایبرپانک 2077 به بیشترین اندازه از زمان عرضه رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد بازی کننده های سایبرپانک 2077 به بیشترین اندازه از زمان عرضه رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید