نمایش مستند پیله ساخته محمد کارت در تلویزیون

به گزارش وبمستر وبلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- مستند پیله ساخته محمد کارت در برنامه به اضافه مستند پخش می شود. مهمان این قسمت از برنامه سوژه اصلی فیلم مستند خط باریک قرمز است.

نمایش مستند پیله ساخته محمد کارت در تلویزیون

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سی و چهارمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی به اضافه مستند با پخش و بررسی مستند پیله به کارگردانی محمد کارت روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

مستند اجتماعی پیله با موضوع رهایی از اعتیاد و مواد مخدر تولید شده و با نگاهی آسیب شناسانه سعی می کند نگاه افراد جامعه را نسبت به بهبود یافتگان از بیماری اعتیاد و مواد مخدر تغییر دهد.

فیلم مستند پیله به کارگردانی محمد کارت و در شبکه مستند تولید شده و در جدیدترین قسمت از برنامه به اضافه مستند از شبکه مستند پخش خواهد شد.

در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور تعیین باباخانلو، سوژه اصلی فیلم مستند خط باریک قرمز برگزار می شود. او عضو همان گروه نوجوانان بوده که در کانون اصلاح و تربیت بودند و حالا زندگی جدیدی را شروع کرده است. این قسمت از برنامه، روز سه شنبه 15 تیر ساعت 20:30 از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه 16 تیر ساعت 8:30 و جمعه 18 تیر ساعت 15 است.

به اضافه مستند، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می پردازد. این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه کنندگی یاسر فریادرس با آیتم های مختلف سه شنبه های هر هفته ساعت 20 روی آنتن شبکه مستند می رود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 417

به "نمایش مستند پیله ساخته محمد کارت در تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایش مستند پیله ساخته محمد کارت در تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید