هوای تهران همچنان برای گروه های حساس ناسالم

به گزارش وبمستر وبلاگ، براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (19 دی ماه) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس واقع شده است.

هوای تهران همچنان برای گروه های حساس ناسالم

به گزارش شهر پیش بینی های اجرا شده در شرکت کنترل کیفیت هوا نشان می دهد که در صبح امروز آدینه 19 دی 1399 در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت که ناشی از حاکمیت جو پایدار و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته است.

همچنین در طی روز با تداوم پایداری و سکون جو شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد و کیفیت هوا در شرایط نامطلوب باقی می ماند.

در عین حال با افزایش ترافیک شامگاهی و عدم وزش باد مؤثر، پیش بینی می گردد در اواخر وقت آدینه در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد.

باید توجه کرد که با استمرار این شرایط جوی تا صبح روز شنبه 20 دی 1399 همراه با افزایش تردد خودروها در نخستین روز هفته انتظار می رود در بیشتر مناطق بر غلظت آلاینده ها به ویژه ذرات معلق افزوده شده و کیفیت هوا در محدوده ناسالم قرار گیرد. در طی روز شنبه نیز عدم وزش باد مؤثر سبب تجمع آلاینده ها خواهد شد.

همچنین در اواخر وقت شنبه با تداوم شرایط پایدار جو احتمال می رود در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در شرایط ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد.

آلاینده شاخص هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 149 بوده و هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص هم اکنون ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 146 است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 123

به "هوای تهران همچنان برای گروه های حساس ناسالم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای تهران همچنان برای گروه های حساس ناسالم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید