ادغام واحدهای دانشگاهی نزدیک دانشگاه آزاد

به گزارش وبمستر وبلاگ، به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، علی اکبر ولایتی در حاشیه همایش راویان دفاع مقدس در واحد علوم و تحقیقات در جمع خبرنگاران، با تاکید بر اینکه ارتقای کیفی دانشگاه آزاد اسلامی بیشتر مدنظر است تا توسعه کمی، گفت: بالغ بر 400 واحد دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر ایران فعال است و بنا این است که هیچ واحدی تعطیل نشود.

ادغام واحدهای دانشگاهی نزدیک دانشگاه آزاد

وی درباره سیاست دانشگاه آزاد اسلامی درباره ادغام واحدهای دانشگاهی نیز گفت: در عین اینکه بنای تعطیلی هیچ واحدی وجود ندارد اما ممکن است برخی واحدهای نزدیک با یکدیگر ادغام شوند.

ولایتی در پاسخ به سوال خبرنگاری که درباره سفر مکرون به ایران پرسید، گفت: توصیه ما به فرانسه این است که کاری نکند منافع اش در منطقه دچار مشکل گردد. موقعیت فرانسه با موضع گیری های بی حساب و غیرمنطقی در منطقه تضعیف خواهد شد و خوب است حرف های سیاست مداران آمریکا مانند ترامپ را تکرار نکند.

رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد افزود: فرانسه باید رفتارش بر اساس احترام متقابل و عدم دخالت در امور داخلی باشد چراکه اظهارنظر در مورد مسائل موشکی و حضور ما در منطقه، مداخله در امور ایران است.

ولایتی گفت: پیروزی در عراق، سوریه، لبنان و یمن در صورتی استمرار خواهد داشت که مجموعه مقاومت از دستاوردهایش مراقبت کند، ما تا زمانی که لازم باشد در این کشورها حضور خواهیم داشت، جمهوری اسلامی ایران حضور فعال خودش را دارد. باید به این کشورها یاری کنیم و سدی در مقابل نفوذ بدخواهان و توطیه گران تشکیل دهیم.

منبع: ویکی گرام
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 60

به "ادغام واحدهای دانشگاهی نزدیک دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادغام واحدهای دانشگاهی نزدیک دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید