برترین بازی های 2022 اپ استور از دیدگاه اپل؛ ایپکس لجندز و Inscryption

به گزارش وبمستر وبلاگ، اپ استور (App Store) را می توان یکی از محبوب ترین فروشگاه های برنامه و بازی دانست. این فروشگاه که مخصوص دستگاه های اپل است هرساله تعدادی جایزه به عناوین پیروز می دهد. حال نوبت به سال 2022 رسیده است. سال جاری جایزه برترین بازی به عنوان ایپکس لجندز (Apex Legends) تعلق گرفت. این عنوان که به نوعی نسخه کوچک شده ایپکس روی موبایل است که توانست پیروزیت بسیار خوبی روی هر دو سیستم عامل اصلی کسب کند.

برترین بازی های 2022 اپ استور از دیدگاه اپل؛ ایپکس لجندز و Inscryption

جوایز اپل به مقدار اندروید گسترده نیست. با این حال عناوین بسیار جالبی روی اپ استور به صورت انحصاری وجود دارند. به همین علت است که زیست بوم اپل هواداران مخصوص و وفادار خود را دارد. در این مدت نیز این غول تکنولوژی کوشش نموده تا از عناوین مستقل هم حمایت کند. به همین علت عناوین بسیار زیادی در اپ استور حضور دارند. هر بازی نیز ویژگی های خاص خود را داشته و به همین علت اپ استور دارای تنوع به شدت زیادی است.

جایزه برترین بازی همانطور که گفتیم به عنوان ایپکس لجندز رسید. این بازی در این مدت توانست موفقیت بسیار خوبی را کسب کند. به نوعی می توان گفت که تمام جوایز بخش موبایل را به خود اختصاص داد. این محبوبیت ایپکس نیز بیشتر به علت سابقه بسیار خوب آن در دنیای بتل رویال و کنسول ها و کامپیوتر است. البته جوایز اپ استور تنها به این موضوع ختم نشد و موارد دیگری نیز در این جایزه ها حضور دارند.

  • برترین بازی برای آیفون: ایپکس لجندز موبایل
  • برترین بازی برای آیپد: Moncage
  • برترین بازی برای مک: Inscryption
  • برترین بازی برای اپل تی وی: El Hijo
  • برترین بازی اپل آرکید: Wylde Flowers
  • برترین بازی چینی سال جاری: League of Legends Esports Manager

نکته جالب حضور عناوینی مثل اینسکریپشن (Inscryption) در دنیای مک است. این بازی توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. از این رو یکی از عناوین بسیار خوب در دنیای گیمینگ است. اینسکریپشن یک عنوان ترکیبی بسیار خاص است. چیزی که سبک بازی کارتی را با روگ لایک مخلوط نموده تا یک تجربه بسیار جالب را به کاربر ارائه دهد.

در میان این جوایز یک بخش اثر فرهنگی هم وجود داشت. این بخش تنها به بازی ختم نشده و برنامه ها نیز در آن حضور داشتند. با این حال ما در اینجا کوشش کردیم تا موارد مربوط به دنیای گیمینگ را انتخاب کنیم. برندگان این بخش بازی Dots Home و بازی Inua - A Story in Ice and Time بودند.

چیزی که اپل روی آن تأکید بسیار زیادی دارد امنیت اپ استور است. چیزی که به همه افراد اثبات شده و به همین علت است که این پلتفرم به شدت اهمیت دارد. نکته جالب هم این است که کاربران موضوع اپ استور را محدودیت ندانسته بلکه به عنوان یک ویژگی مثبت به آن نگاه می نمایند.

منبع: Apple.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 14 آذر 1401 بروزرسانی: 14 آذر 1401 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 865

به "برترین بازی های 2022 اپ استور از دیدگاه اپل؛ ایپکس لجندز و Inscryption" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین بازی های 2022 اپ استور از دیدگاه اپل؛ ایپکس لجندز و Inscryption"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید