حمایت کاپیتان پرسپولیس از وریا غفوری

به گزارش وبمستر وبلاگ، خبرنگاران: کاپیتان های دو تیم استقلال و پرسپولیس علیه سازمان لیگ شده اند. ماجرا هم مربوط به کسر درصدی از رقم قرارداد بازیکنان است که مورد اعتراض واقع شده و سازمان لیگ هم با بازیکنان به ویژه با وریا غفوری برخورد انضباطی نموده است.

حمایت کاپیتان پرسپولیس از وریا غفوری

به گزارش خبرنگاران، وریا غفوری، کاپیتان استقلال، چند روز پیش از این موضوع پرده برداشت که سازمان لیگ بدون اینکه بازیکنان و مربیان شاغل در لیگ های مختلف ایران، راضی باشند، 5 درصد از قرارداد آن ها کسر می نماید و برای خودش برمی دارد. این صحبت ها با واکنش مسئولان سازمان لیگ همراه شد و آن ها کاپیتان استقلال را تهدید به شکایت کردند. از طرفی دیگر، مسئولان این سازمان مطرح نمودند این رقم 2 درصد از قرارداد بازیکنان و برای حق عضویت آن ها است. کاپیتان استقلال، اما می گوید این قانون من درآوری است و تا آخر آن را پیگیری می نماید.

حالا روز گذشته، این موضوع سوژه ای برای سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس شد تا از وریا غفوری در این پرونده حمایت کند. حسینی بعد از ملاقات تیمش برابر گل گهر در استادیوم آزادی و در جمع خبرنگاران، نسبت به کسر این درصد از قرارداد بازیکنان اعتراض کرد و گفت: صد در صد ما هم با نظر بازیکنان و مربیان موافقیم و نمی دانم این چه قانونی است که گذاشته اند. هیچکس هم نمی تواند صحبت کند، چون بازیکنان اتحادیه یا کسی را ندارند که حمایت کند هر کاری دلشان می خواهد می نمایند. چرا باید کم بگردد؟ ما نه بیمه ایم و نه شرایطی داریم. کم می نمایند و کسی هم نمی تواند چیزی بگوید. امیدوارم که آقای عزیزی خادم ورود نمایند. باید با بازیکنان و مربیان صحبت نمایند و اینطور نیست که هر تصمیمی می گیرند اجرایی گردد.

کاپیتان پرسپولیس در مورد نبودن اتحادیه بازیکنان مطرح نمود: متاسفانه همینطور است و کسی هم از بازیکنان حمایت نمی نماید و هر کاری که بخواهند انجام می دهند. امیدوارم که آقای عزیزی خادم و فدراسیون تازه بتوانند مشورت نمایند تا هماهنگ بشوند. این تصمیمی است که چند سال پیش گرفته شده و هنوز هم همان کار را می نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 581

به "حمایت کاپیتان پرسپولیس از وریا غفوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت کاپیتان پرسپولیس از وریا غفوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید