گل محمدی: صداوسیما نباید یک شاخ اینستاگرامی را دعوت کند، هر تیمی مسائل پرسپولیس را داشت منحل می شد

به گزارش وبمستر وبلاگ، هنوز هم مسائل اقتصادی زیادی وجود دارد که نه آنها را مطرح نموده و نه در بوق و کرنا کردیم و نگفتیم چنین مسائلی داریم

گل محمدی: صداوسیما نباید یک شاخ اینستاگرامی را دعوت کند، هر تیمی مسائل پرسپولیس را داشت منحل می شد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کارشناسی که خودش را مانند شاخ اینستاگرامی معرف نموده به برنامه تلویزیونی آوردند.

به گزارش فارس، یحیی گل محمدی درباره دلیل حمله خود به رسانه ها در نشست خبری قبل از بازی و استفاده از کلمه چیپ نسبت به بعضی برنامه های تلویزیونی گفت: ابتدا این برد را به تمام طرفداران پرسپولیس تبریک می گویم. بعضی برنامه هایی که از صدا و سیما پخش شد خوب نبود.

رفتارهای خوبی از طرف مجری و کارشناسی که برای برنامه آورده بودند انجام نشد. این توهین مستقیم به پرسپولیس بود زیرا کارشناسی به برنامه آوردند که در صفحه رسمی خودش به پرسپولیسی ها فحاشی می نماید و بدترین الفاظ را به کار می برد.

وی ادامه داد: این کارشناس برای خودنمایی و برای اینکه از یادها فراموش نگردد در صفحات اینستاگرامی با افراد درگیر می گردد. وی بازیکن تیم ملی بوده اما چرا باید چنین شخصیتی به برنامه های تلویزیونی بیاید تا نظر بدهد و کارشناسی کند. نمی دانم این اتفاق برای چه افتاد. یکی دو مجری استقلالی فشار زیادی به داور وارد کردند و گفتند داور پرسپولیسی است.

سرمربی پرسپولیس درباره این که آیا پخش این برنامه ها قبل از بازی با فکر و منطق و برنامه ریزی شده بود، گفت: نمی توانم بحث برنامه ریزی را تأیید کنم و بگویم واقعا این کار صورت گرفته بود.

امکان دارد هر مجری به هر حال گرایش های رنگی داشته باشد. اصلاً روی این موضوع بحثی نداریم اما در اجرا باید حتماً عدالت را رعایت کند. توقع من هم از مجریان همین است و چیز دیگری نیست. وقتی می خواهید یک کارشناس بیاورید، باید وجهه ای در جامعه فوتبال داشته باشد، نه این که یک فرد خودش مثل را شاخ اینستاگرامی معرفی کند و همان را به عنوان کارشناس به برنامه بیاوریم.

گل محمدی درباره این که چرا پرسپولیس در این روزها به خار چشم بعضی تیم های لیگ فزونی تبدیل شده و دل خوشی از این تیم ندارند، شرح داد: من هم این موضوع را می بینم و هجمه زیادی روی پرسپولیس است، اما هر تیمی مسائل ما را داشت تا به امروز منحل می شد. با تمام مسائل موجود از لحاظ امکانات و اقتصادی کار می کنیم. یادتان می آید مسائل مدیریتی زیادی وجود داشت و حتی زمین تمرین نداشتیم.

وی اضافه نمود: هنوز هم مسائل اقتصادی زیادی وجود دارد که نه آنها را مطرح نموده و نه در بوق و کرنا کردیم و نگفتیم چنین مسائلی داریم.کمترین مبلغ دریافتی در میان تمام 16 تیم لیگ فزونی داشتیم، سوالی می پرسم؛ فکر می کنید از ابتدای فصل تا به امروز در لیگ برتر چه مقدار پاداش گرفته ایم؟ جواب این سؤال را هم می دهم؛ حتی یک قران هم دریافت ننموده ایم.

سرمربی پرسپولیس در باره این که قبل از بازی گفتند قرار است 20 میلیون تومان برای برد در دربی به بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم پاداش دهند گفت: تا به امروز هیچ دریافتی نداشتیم، البته قول داده اند پرداخت نمایند اما مسائل اقتصادی ما انقدر زیاد است که فکر نمی کنم انجام گردد.

گل محمدی در باره این که از زمان حضورش در این تیم فقط قول شنیده شرح داد: در این یکی دو سالی که ما در پرسپولیس بودیم مسائل زیادی بوده است.بعضی از آنها تا حدودی حل شد اما دوباره به وجود آمد. اگر هر تیمی مسائل پرسپولیس را داشت، نمی توانست به موفقیت برسد. به شرف و غیرت بازیکنانم درود می فرستم زیرا از جان خود به خاطر طرفداران مایه می گذارند.

وی ادامه داد: به عشق پرسپولیس این کار را انجام می دهند. برای اعتبار و شخصیت شان از جان مایه می گذارند و این کار آنها جای تقدیر دارد اما همواره مقابل تیم هایی که فنی و با تمام وجود کار می نمایند و می جنگند، سنگ اندازی می گردد. هیچ کس دوست ندارد موفقیت های پرسپولیس دیده گردد.

سرمربی پرسپولیس در باره این که بینندگان تلویزیونی از بازی روز گذشته پرسپولیس و استقلال الگوی خوبی نمی گیرند گفت: از خیلی از برنامه هایی که به نظر من در باره این مسائل صحبت می نمایند انتظار دارم در باره بحث های فنی صحبت نموده و کارشناس فنی بیاروند. ببخشید که این کلمه را به کار می برم اما خود تلویزیون دوست دارد بیشتر از متن و بحث های فنی به حاشیه بپردازد. تلویزیون باید زمانش را با برنامه هایی پر کند که کسی چیزی یاد بگیرد.

گل محمدی ادامه داد: هم در بازی اصفهان که ال کلاسیکوی ایران و هم در دربی 90 دقیقه پرتنش و پرهیجان وجود دارد. در این شرایط چگونه انتظار دارید کسی کاری نکند و هیجانات خود را بروز ندهد؟ من این کارها را اصلاً تأیید نمی کنم اما بخشی از مسائل طبیعی است زیرا هیجان و حساسیت های بازی خیلی زیاد است و امکان دارد تنش هایی به وجود بیاید.

وی در باره این که چرا برخلاف لیگ برتر ایران در آسیا چنین اتفاقاتی نمی افتد، گفت: این موضوع را قبول دارم. مدیریت تیم، استادیوم و قانون در این مسابقات وجود دارد. روز گذشته به حدی در استادیوم آدم زیاد بود که فکر کردیم بازی با تماشاگر برگزار می گردد اما در بین دو نیمه این مشکل را رفع کردند. بعضی از این تنش ها به دلیل غیبت تماشاگران است. در سر و صدای تماشاگر خیلی چیزها چیزها گم می گردد. با توجه به این که سروصدای تماشاگر نیست و استادیوم خالی است، هر کسی هر کاری کند خیلی به چشم می آید. این مسائل متأسفانه وجود دارد، اما خیلی مهم نیست که بخواهیم یک برنامه را به آن اختصاص بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در باره اینکه خیلی از برنامه های تلویزیونی هم به مسائل فنی می پردازند، گفت: خیلی از برنامه های صدا و سیما هم واقعا آموزنده است و از آنها استفاده می کنم. اما در باره مسائل و تنش هایی که در بازی به وجود می آید باید یک صحبت کلی کنم. اگر قانون اجرا بگردد هیچ یک از این مسائل به وجود نمی آید و یا به حداقل می رسد. مدیریت استادیوم، مدیریت زمین بازی و کنار زمین که مربیان هستند اگر اتفاق بیفتد، هیچ گاه این اتفاقات رخ نمی دهد و همه چیز سر جای خودش است.

وی در گفت و گو با برنامه آفساید رادیو جوان تاکید نمود: اگر تعداد عکاسان ، خبرنگاران، همراهانی که متعلق به اسپانسر بودند و... را در بازی روز گذشته جمع کنیم حدود 400-300 نفر در استادیوم حضور داشتند. این موضوع بد است، از طرفی بحث کرونا را داریم و با مشکل کرونا می جنگیم و از طرفی با تیم حریف. همه فشارها روی بازیکنان و مربیان است. باید این مسائل مدیریت گردد و با اجرای قانون هیچ وقت این مسائل ایجاد نخواهد شد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 349

به "گل محمدی: صداوسیما نباید یک شاخ اینستاگرامی را دعوت کند، هر تیمی مسائل پرسپولیس را داشت منحل می شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: صداوسیما نباید یک شاخ اینستاگرامی را دعوت کند، هر تیمی مسائل پرسپولیس را داشت منحل می شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید