دومین جلسه کارگروه ساماندهی تابلوهای اصناف قشم برگزار گردید

به گزارش وبمستر وبلاگ، دومین جلسه کارگروه ساماندهی تابلوهای اصناف قشم با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران این سازمان در محل مرکز بین المللی رشد برگزار گردید.

دومین جلسه کارگروه ساماندهی تابلوهای اصناف قشم برگزار گردید

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حمیدرضا مومنی در این جلسه با اشاره به اهمیت حفظ آراستگی منظر شهری، بر برنامه ریزی جهت فعالیت هایی در راستای زیباسازی فضای شهرها، روستاها و معابر اصلی و غیراصلی جزیره تاکید نمود.

در این جلسه همچنین ضرورت هماهنگی و همفکری مدیریت های مختلف سازمان و سایر دستگاه های مربوط به این حوزه جهت تهیه و تدوین یک دستورالمعل معین جهت ساماندهی شرایط تابلوها و فضاهای تبلیغاتی مورد استفاده اصناف مختلف مورد تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نهاده شد.

برگزاری جلساتی جهت ایجاد هماهنگی میان صنوف مختلف، شهرداری ها و مدیریت های سازمان منطقه آزاد قشم با هدف تهیه و اجرای دستورالعملی یکسان و همچنین مشخص زمانی معین برای شروع طرح ساماندهی تابلوهای اصناف جزیره قشم موضوع دیگری بود که در این جلسه مطرح شد.

در سرانجام این جلسه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر جمع آوری تابلوهای غیرمجاز از معابر اصلی و فرعی سطح جزیره قشم دستورات لازم جهت تسریع فرآیند ساماندهی در این حوزه را صادر کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 آذر 1399 بروزرسانی: 30 آذر 1399 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 21

به "دومین جلسه کارگروه ساماندهی تابلوهای اصناف قشم برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین جلسه کارگروه ساماندهی تابلوهای اصناف قشم برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید