ربیعی: 50 روز بود که مدیران مس برای تمدید قراردادم درخواست داده بودند، فردا بازی سخت و مهمی با آلومینیوم داریم

به گزارش وبمستر وبلاگ، محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان ملاقات فردای تیمش با آلومینیوم اراک را سخت و مهم توصیف کرد.

ربیعی: 50 روز بود که مدیران مس برای تمدید قراردادم درخواست داده بودند، فردا بازی سخت و مهمی با آلومینیوم داریم

به گزارش خبرنگاران، محمد ربیعی در نشست خبری قبل از ملاقات تیم فوتبال مس رفسنجان مقابل آلومینیوم اراک در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، درباره تمدید قراردادش با مس گفت: نزدیک به 50 روز است که باشگاه درخواست تمدید قرارداد داده بود. آنالیز های زیادی در این مدت داشتیم و پس از جلساتی که برگزار گردید و هدف گذاری هایی که صورت گرفت، در نهایت منجر به اجرای پروژه بلندمدتی شد که خودم سال گذشته آن را شروع نموده بودم. از یک بابت بد نمی بینیم که بخشی از کار بلندمدت انجام گردد.

وی اضافه نمود: مربی نیستم که زیاد باشگاه عوض نموده باشم و از حسن نیست مدیران مس به خودم خشنود هستم. از این همه مهر و محبت مردم رفسنجان تشکر می کنم و آن را در فضای حقیقی و مجازی می بینم. هدف گذاری ما تا سرانجام سال تثبیت تیم در لیگ برتر است و امیدوارم به نحو خوبی آن را انجام دهیم. این تیم بنیانش از سال گذشته بنا گذاشته است و باید پله پله بالا برویم تا به آرمان های ذهنی من نزدیک گردد.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در خصوص بازی فردای تیمش برابر آلومینیوم اراک توضیح داد: در دور رفت هم گفتم که خشنودم سرمربی آلومینیوم بوده ام و به این تیم و مردم شریف اراک عرق دارم. یکسری بازیکنانی که الان در اراک حضور دارند، زمان من اضافه شدند. از یک طرف دیگر، به رسول خطیبی برای نتایج نیم فصل خسته نباشید می گویم و آرزوی موفقیت برای دوست خوب دیگرم یعنی علیرضا منصوریان دارم. ما می دانیم فردا چه بازی سخت، مهم و تأثیرگذاری خواهیم داشت. تیم ما در جهت برنامه ریزی و پیشرفت قدم می گذارد و هر چقدر جلوتر می رویم، سعی می کنیم تیم را قوی تر کنیم. بیشترین دغدغه من نداشتن چند بازیکن در ملاقات فرداست که در روندمان تأثیرگذار است. الان که لیست را نگاه می کردم، کلاً برای فردا 17 نفر هستیم. این مسئله ما را با مشکل روبه رو خواهد نمود، اما واقف هستم که بازیکنانم می توانند سربلند از زمین خارج شوند.

ربیعی راجع به محروم و مصدومان تیمش برای بازی مقابل آلومینیوم گفت: نورمحمدی را چند هفته ای است در اختیار نداریم. عقیل کعبی محروم بوده و تست کرونای قائم اسلامی خواه نیز مثبت شده است. در کنار این بازیکنان، چهار پنج نفر از تیم خارج شده و به جای آنها بازیکنان دیگری اضافه شده اند که هنوز به شرایط خودشان نرسیده اند. یک بازیکن بومی اضافه شده است و جمعاً 18 نفر هستیم. دوست ندارم بیشتر از این اطلاعاتی از تیم به بیرون برود، اما با تغییرات زیادی وارد زمین می شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 227

به "ربیعی: 50 روز بود که مدیران مس برای تمدید قراردادم درخواست داده بودند، فردا بازی سخت و مهمی با آلومینیوم داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: 50 روز بود که مدیران مس برای تمدید قراردادم درخواست داده بودند، فردا بازی سخت و مهمی با آلومینیوم داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید