طراحی سایت: رونمایی از سایت خانه های خلاق و نوآوری، استقرار تیم های نوآور در بیش از 30 خانه خلاق

به گزارش وبمستر وبلاگ، در راستای فعالیت بیش از 30 خانه خلاق و نوآوری و استقرار تیم های خلاق در این خانه ها، با حضور دبیر ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق، از سایت خانه های خلاق و نوآوری رونمایی شد.

طراحی سایت: رونمایی از سایت خانه های خلاق و نوآوری، استقرار تیم های نوآور در بیش از 30 خانه خلاق

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،این خانه ها برای ایجاد اکوسیستمی برای معرفی دستاوردهای خلاق در حوزه صنایع نرم و فرهنگی ایجاد شده و حمایت از ایجاد و توسعه زیرساخت های توسعه دهنده فناوری های نرم، صنایع خلاق و فرهنگی، یکی از اصلی ترین برنامه هایی است که به صورت جدی به وسیله ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق و برنامه توسعه اکوسیستم شرکت های خلاق دنبال می گردد.

بر همین اساس و با حضور پرویز کرمی رئیس ستاد اجرایی سازی سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم این سایت راه اندازی شد تا بستری برای معرفی بهتر شرکت ها و هسته های خلاق باشد.

یاری به توسعه اقتصاد خلاق

این کار به وسیله حمایت از شکل گیری و توسعه طرح و کسب وکارهای مبتنی بر خلاقیت، نوآوری و فناوری است تا چرخه ایده به پدیده، با شتاب بیشتری به وسیله کارآفرینان و فناوران کشور دنبال می گردد.

در این زمینه، خانه های خلاق و نوآوری به عنوان یکی از خانه های خلاق و نوآوری به عنوان پلتفرم اصلی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سیاستگذاری، تسهیل گری و حمایت از شکل گیری شرکت های خلاق و نوآور به وسیله یاری به ایجاد زیرساخت، تسهیلات اقتصادی، مشاوره، توامندسازی و حمایت های معنوی در توسعه محصول و توسعه بازار فناوریهای نرم و صنایع خلاق ایجاد شده است.

یاری به تسهیل و تسریع ایده و طرح های خلاقانه، نوآورانه و تیم های آنها برای ایجاد کسب وکار و تجاری سازی محصولاتشان است که برنامه آن به وسیله معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طرح ریزی و در مرحله اجرایی قرار گرفته است.

حضور تیم های تخصصی در 30 خانه خلاق

بیش از 30 خانه خلاق در سراسر کشور هستند و تیم های تخصصی و خلاق را در گرایش های مختلف میزبانی می نمایند.

ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در کوشش است تا با توسعه زیرساخت های حمایت گرانه، بر تعداد این خانه ها در تمامی استان های کشور بیفزاید تا زمینه اشتغال هدفمند تیم ها و افراد متخصص در حوزه های گوناگون علوم انسانی، اقتصاد و هنر فراهم گردد.

سایت خانه های خلاق گامی در راستای شبکه سازی، حمایت و هدایت و اطلاع رسانی دستاورد هسته های خلاق و نوآور است. این سایت، ضمن شبکه سازی، پوشش آخرین رویدادهای مربوط به این حوزه، هدایت های لازم در مورد اقدام برای تاسیس خانه های خلاق، ثبت نام از افراد خلاق، نوآور و سرفصل های حمایتی از آنها را به عمل آورده است.

علاقمندان می توانند برای مراجعه به سایت خانه های خلاق و نوآوری، به آدرس https://creativehousenet.ir/web/home مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 26 دی 1400 بروزرسانی: 26 دی 1400 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 618

به "طراحی سایت: رونمایی از سایت خانه های خلاق و نوآوری، استقرار تیم های نوآور در بیش از 30 خانه خلاق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سایت: رونمایی از سایت خانه های خلاق و نوآوری، استقرار تیم های نوآور در بیش از 30 خانه خلاق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید