مقاله: راهنمای جامع پارک هزاره (Millennium Park) شیکاگو آمریکا

به گزارش وبمستر وبلاگ، ورود به پارک هزاره رایگان است و همه روزه از ساعت 6 صبح تا 11 شب باز است.

مقاله: راهنمای جامع پارک هزاره (Millennium Park) شیکاگو آمریکا

پارک میلنیوم (هزاره) در ضلع شرقی مرکز شهر واقع شده است، از غرب با خیابان میشیگان و هتل انجمن ورزشی شیکاگو، از شرق با کلمبوس درایو، از شمال با خیابان راندولف و از جنوب با خیابان مونرو همسایه است. حمل و نقل عمومی اولیه شیکاگو به پارک یا اتوبوس Michigan Avenue CTA شماره 151 یا قطار مترو Red Line، ایستگاه Randolph است. از Magnificent Mile تقریباً 5 دقیقه راه است. پارکینگ کافی در گاراژ پارک هزاره موجود است.

بچه ها طرفداران پر و پا قرص Crown Fountain هستند که کمتر از یک بلوک با موسسه هنر شیکاگو فاصله دارد و والدین باید طبق آن برنامه ریزی کنند زیرا احتمالاً بچه هایشان خیس آب می شوند. در حالی که تصاویر روی برج ها در طول سال نشان داده می شوند، بخش آب فقط از اواسط بهار تا اواسط پاییز روشن می شود، البته اگر شرایط آب و هوایی اجازه دهد

فواره تاج که توسط هنرمند اسپانیایی Jaume Plensa طراحی شده است، ادای احترامی بی نظیر به مردم شیکاگو است. این اثر هنری با الهام از چشمه های تاریخی ساخته شده است که از دهان بازشان آب غرغره می کند. نسخه پلنسا از دو برج شیشه ای 50 فوت تشکیل شده است که تصاویر ویدئویی چرخان 1000 ساکن را نمایش می دهد.

منبع مقاله: راهنمای جامع پارک هزاره (Millennium Park) شیکاگو آمریکا

انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 528

به "مقاله: راهنمای جامع پارک هزاره (Millennium Park) شیکاگو آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: راهنمای جامع پارک هزاره (Millennium Park) شیکاگو آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید