کلاب هاوس فیلتر می گردد؟، پاسخ آذری جهرمی را بخوانید

به گزارش وبمستر وبلاگ، خبرنگاران : وزیر ارتباطات گفت: بعید می دانم برنامه ای برای فیلتر شبکه اجتماعی کلاب هاوس وجود داشته باشد.

کلاب هاوس فیلتر می گردد؟، پاسخ آذری جهرمی را بخوانید

به گزارش به نقل از انتخاب، وزیر ارتباطات در یکی از اتاق های گفتگوی شبکه اجتماعی کلاب هاوس حضور پیدا کرد و به سوالات تعدادی از کاربران درباره این پلتفرم پاسخ داد.

محمدجواد آذری جهرمی در پاسخ به این سوال که آیا مکالمات و صحبت های گروه ها در کلاب هاوس ضبط می گردد گفت: هر کسی که در این کلاب است می تواند صحبت های گروه ها را ضبط کند یعنی بحث آزاد و آشکاری است چون صحبت ها در یک محیط عمومی اتفاق می افتد.

وی اضافه کرد: همه باید طبیعتا ادب را در هر فضایی رعایت نمایند چون جمع یک جمع عمومی است و احترام همدیگر را نگه دارند. حضور در این کلاب مانند روبرو در جلسات حضوری است.

وی با تاکید بر این که بعید می داند برنامه ای برای فیلتر این شبکه وجود داشته باشد توضیح داد: تا به حال چنین چیزی مطرح نشده است.

شبکه اجتماعی کلاب هاوس، یک شبکه گفت وگو محور است که افراد می توانند با حضور در اتاق های گفت وگوی آن درباره مباحث مختلف صحبت نمایند. بعضی از سیاستمداران نیز از این پلتفرم برای گفت گوی بی واسطه با مردم استفاده می نمایند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 298

به "کلاب هاوس فیلتر می گردد؟، پاسخ آذری جهرمی را بخوانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاب هاوس فیلتر می گردد؟، پاسخ آذری جهرمی را بخوانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید