اخبار سیاسی

اتاق ایران ، راهکارهای اساسی برای رفع چالش های پیش روی بخش کشاورزی

خبرنگاران - رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق اراک می گوید: به دنبال کرونا، خشک سالی نیز دامن گیر فعالیت های بخش کشاورزی شده و خطر بزرگی این بخش را تهدید می کند که مقابله با آن تمهیدات ویژه می طلبد.

25 خرداد 1400

بازار داغ درمانگاه های غیرمجاز در روستاهای کرونا زده هند

درحالیکه شیوع کرونا در مناطق روستایی هند همچنان ادامه دارد، مردم به دلایل مختلف به کلینیک هایی مراجعه می نمایند که بسیاری از آنها بدون مجوز مشغول فعالیت هستند.

24 خرداد 1400

سازمان ملل نگران الجزایر است

سخنگوی کمیساریای عالی حقوق بشر در سازمان ملل اعلام نمود، این سازمان از شرایط حقوق بشر در الجزایر نگران است.

23 خرداد 1400

پوتین به تماشای قدرت نظامی روسیه می نشیند

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، انتظار می رود ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه امروز یکشنبه از رژه سنتی یادبود پیروزی کشورش در جنگ جهانی دوم بازدید کند.

18 خرداد 1400

مهاجرت به کانادا، 10 نکته مهم مهاجرتی به این کشور

کانادا کشوری پیشرفته و مهاجر پذیر است که در سال های اخیر نیز تعداد مهاجران زیادی به خصوص ایرانی را داشته است. اگر به فکر مهاجرت به کانادا هستید باید نکاتی را در خصوص این کشور بدانید؛ تا ادامه همراه ما باشید تا از نکات مهم مهاجرتی آگاه شوید.

11 خرداد 1400

ظریف: مسلمانان عرصه را بر داعشیان بی وطن تنگ کنند

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه در واکنش به حادثه تروریستی حمله به مدرسه دخترانه ای در کابل تاکید کرد زمان آن رسیده تمامی آن هایی که دل در گرو اسلام و افغانستان دارند به برادرکشی پایان داده و یک پارچه عرصه را بر داعشیان بی وطن تنگ کنند.

7 خرداد 1400

اعلام شرایط دورکاری کارمندان از فردا

تهران (پانا) - شرایط دورکاری کارکنان برای مناطق سه گانه زرد، نارنجی و قرمز طبق دستورالعمل قبلی به صورت درصدی پابرجاست.

5 خرداد 1400

حملات لاریجانی به مذاکرات وین و دولت روحانی

خبرنگاران : لاریجانی گفت: موضع ایران در خصوص بازگشت به آمریکا توسط حکومت خوب بیان شد ولی بد عمل شد! وقتی که گفته شد احتیاج به جلسه و تبادل نظر نداریم ـ آمریکا عمل کند ـ راستایی آزمایی گردد ـ بعد جلسه بگذارند درست و دقیق بود. اما...

4 خرداد 1400

سرانجام نشست کمیسیون مشترک برجام در وین، رایزنی ها ادامه می یابد

نشست کمیسیون مشترک برجام با حضور هیأت های ایران و گروه 1+4 در وین انتها یافت و مقرر شد گفت وگوهای دو و چندجانبه و همچنین رایزنی های فنی در روزهای آینده ادامه یافته و در صورت احتیاج کمیسیون بار دیگر تشکیل جلسه دهد.

28 اردیبهشت 1400

اختلال کلاب هاوس؛ جریمه روزانه 50 میلیاردی در انتظار اپراتورها

وزیر ارتباطات با ارسال نامه ای به معاون اول رئیس جمهور، پیشنهاد جریمه روزانه 50 میلیارد تومانی برای اپراتورهای مختل کننده کلاب هاوس را مطرح نمود.

26 اردیبهشت 1400

بعضی دستگاه ها به استانداری اجازه بازرسی نمی دهند ، تعطیلی پایتخت منوط به تصمیم ستاد ملی

استاندار تهران با تاکید بر این که نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در دستگاه های ملی برعهده دانشگاه های علوم پزشکی با یاری استانداری و نیروی انتظامی قرار داده شده است، گفت: ممانعت شرکت ملی نفت از ورود بازرسی استانداری تهران برای نظارت بر رعایت پروتکل...

25 اردیبهشت 1400

کلاب هاوس فیلتر می گردد؟، پاسخ آذری جهرمی را بخوانید

خبرنگاران : وزیر ارتباطات گفت: بعید می دانم برنامه ای برای فیلتر شبکه اجتماعی کلاب هاوس وجود داشته باشد.

24 اردیبهشت 1400

نشست کمیسیون مشترک برجام فردا برگزار می گردد

تهران (پانا) - نشست آینده کمیسیون مشترک برجام فردا (سه شنبه) به صورت حضوری در وین ادامه می یابد.

22 اردیبهشت 1400

عراقچی: سه کشور اروپایی نه تنها حادثه نطنز را محکوم نکردند، تحریم ها را هم اضافه کردند ، موضع اتحادیه اروپا خیلی پایین تر از انتظارات ما بود

معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: غیر از روسیه و چین، سه کشور اروپایی نه تنها حادثه را محکوم نکردند بلکه در حوزه تحریم ها مواردی را اضافه کردند.

22 اردیبهشت 1400

نامه ایران ایر به بوئینگ

مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از ارسال نامه به بویینگ با هدف اجرای تعهدات این شرکت هواپیماساز در قبال ایران اطلاع داد.

18 اردیبهشت 1400

بعضی از پروژه های راه و شهرسازی در خراسان شمالی فرسایشی شده است

خبرنگاران/خراسان شمالی معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزیر راه و شهرسازی گفت: بعضی از پروژه های راه و شهرسازی در خراسان شمالی فرسایشی شده است.

14 اردیبهشت 1400

اولیانوف: نشست بعدی کمیسیون مشترک برجام احتمالاً چهارشنبه برگزار می گردد

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین گفت: نشست بعدی کمیسیون مشترک برجام احتمالا 14 فروردین (25 فروردین) در وین برگزار می گردد.

12 اردیبهشت 1400

امضای قانون پوتین تا 2036

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، اصلاحات در قانون اساسی این کشور را امضا کرد. یکی از مهم ترین بندهای این اصلاحات، تغییر در قوانین انتخاباتی است که به وی اجازه خواهد داد برای دو دوره دیگر کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری شده و تا سال 2036 در رأس قدرت بماند.

7 اردیبهشت 1400

لغو بخشی از تحریم های ترامپ علیه ونزوئلا از سوی دولت بایدن خبرنگاران

وزارت خزانه داری آمریکا شامگاه چهارشنبه بخشی از تحریم هایی را که دولت ترامپ یک روز قبل از روی کار آمدن دولت بایدن علیه ونزوئلا اعمال کرده بود، لغو کرد.

31 فروردین 1400

تحریم ها، آمریکا را به جایی نمی رساند

تهران (پانا)-نماینده کشورمان در نیویورک در پیامی توییتری به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه آمریکا در بروکسل درباره تعاملات با ایران پیرامون توافق هسته ای واکنش نشان داد.

30 فروردین 1400
تعداد: (75)