اخبار مجلس

طی کردن جهت از تپه ماهورها از طریق داوطلبین کنکور هیچ توجیهی ندارد

خبرنگاران/لرستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان گفت: طی کردن راستا از تپه ماهورها از طریق داوطلبین کنکور هیچ توجیهی ندارد.

9 مرداد 1400

مهاجرت به کانادا، 10 نکته مهم مهاجرتی به این کشور

کانادا کشوری پیشرفته و مهاجر پذیر است که در سال های اخیر نیز تعداد مهاجران زیادی به خصوص ایرانی را داشته است. اگر به فکر مهاجرت به کانادا هستید باید نکاتی را در خصوص این کشور بدانید؛ تا ادامه همراه ما باشید تا از نکات مهم مهاجرتی آگاه شوید.

11 خرداد 1400

اعلام شرایط دورکاری کارمندان از فردا

تهران (پانا) - شرایط دورکاری کارکنان برای مناطق سه گانه زرد، نارنجی و قرمز طبق دستورالعمل قبلی به صورت درصدی پابرجاست.

5 خرداد 1400

بعضی دستگاه ها به استانداری اجازه بازرسی نمی دهند ، تعطیلی پایتخت منوط به تصمیم ستاد ملی

استاندار تهران با تاکید بر این که نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در دستگاه های ملی برعهده دانشگاه های علوم پزشکی با یاری استانداری و نیروی انتظامی قرار داده شده است، گفت: ممانعت شرکت ملی نفت از ورود بازرسی استانداری تهران برای نظارت بر رعایت پروتکل...

25 اردیبهشت 1400

شریعتمداری تاکید نمود: نهضت مناسب سازی در کشورشکل بگیرد، درج روز ملی مناسب سازی در تقویم کشور

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی بر لزوم شکل گیری نهضت مناسب سازی در کشور تاکید نمود و گفت: سازمان بهزیستی، مراکز دولتی و تمامی نهادها و مراکزی که مسئولیتی در ساخت فضا و زیست بوم جامعه بر عهده دارند باید احساس مسئولیت اساسی در این خصوص داشته باشند.

27 اسفند 1399

اولین تحرکات بورس هفته ، شپنا و شستا بیشترین تقاضا را دارند

به گزارش خبرنگاران، احتمالا فرایند بورس امروز صعودی است زیرا تقاضا در نمادهای شاخص ساز زیاد است و نمادهای قشکر، شپنا و شستا بیشترین تقاضا را دارند. همچنین در سایر شاخص سازان عرضه و تقاضا متعادل است.

11 اسفند 1399

همه فساد های چند هزار میلیاردی مدیریت نورچشمی روحانی ، خصوصی بازی، خصوصی خواری و دیگر هیچ ، بفرمایید زندان!

روز گذشته بود که سخنگوی قوه قضائیه از اتمام رسیدگی به پرونده پورسی حسینی رئیس اسبق سازمان خصوصی سازی اطلاع داد.

7 اسفند 1399

محدودیت ورود و خروج در قزوین همچنان پابرجاست

خبرنگاران/قزوین فرمانده انتظامی استان قزوین با تأکید بر اینکه اگر مردم سفرهای ضرورری ندارند به شهرهای قرمز و ممنوع ورود نکنند، گفت: با توجه به مصوبات ستاد کرونا محدودیت های ورود و خروج در استان همچنان پابرجاست و تا خاتمه آذر ماه ادامه دارد و در صورت...

7 بهمن 1399

روحانی: دشمن از نرسیدن به هدفش عصبانی است

رییس جمهوری با بیان اینکه دشمن از نرسیدن به هدف خود در توقف اقتصاد ایران عصبانی است و می خواهد در این چند هفته امواج منفی به اقتصاد بفرستد، گفت: دولت با همه سختی ها، تمامی کوشش خود را به کار گرفته تا مانع ناامنی روانی و جلوگیری از بی ثباتی فضای مالی کشور...

10 دی 1399

آموزش عالی شبکه سازی می گردد ، دانشگاه های تعیین کنند وزارت علوم در استان ها هستند

قائم مقام وزیر علوم گفت: قرار نیست با راه اندازی شورا های تعیین هیچ مرکز آموزش عالی بر اساس طرح ساماندهی موسسات آموزش عالی تعطیل گردد؛ بلکه مقرر است شبکه سازی آموزش عالی در کشور ایجاد گردد.

3 دی 1399