والیبال

صداوسیما از فوتبال چند هزار میلیارد عایدی دارد؟

هفته سوم بیست ودومین دوره لیگ برتر درحالی روز گذشته به خاتمه رسید که مسائل میان سازمان صداوسیما و فدراسیون فوتبال و مشخصا دو تیم استقلال و پرسپولیس همچنان پابرجاست. مسائلی که ریشه در مسائل اقتصادی دارد و قوانین و مقرراتی که اتفاقا در این حوزه شفاف هستند...

6 شهریور 1401

ستاره نوظهور والیبال ایران در چالش سربازی

ورزشکاران ایرانی اگرچه روز های بسیار سختی را برای آماده سازی و رسیدن به قهرمانی سپری می نمایند؛ ولی به خوبی می دانند اگر بتوانند در المپیک یا یکی از رقابت های جهانی مدالی ارزشمند کسب نمایند، می توانند حسابی از کنار آن سود ببرند. این موضوع علاوه بر افتخارات...

5 مرداد 1401

تور ایتالیا: محمدیان: رزومه های دو مربی از ایتالیا و کانادا درحال آنالیز است

نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال گفت: بعد از آنالیز های انجام شده رزومه دو مربی از کشورهای ایتالیا و کانادا درحال آنالیز است تا به توافق برسیم.

30 آبان 1400

معروف، بزرگتر ماست

وقتی شهرام محمودی، درگیر جراحی کمرش شد، خیلی ها با تنها ماندن امیر غفور نگران تیم ملی شدند اما صابر کاظمی، با هر اسپکی که در لیگ می زد، همه را امیدوار تر می کرد.

10 تیر 1400

هماهنگی تیم ملی والیبال بیشتر شد، باید به ترکیب نهایی المپیک برسیم

به گزارش خبرنگاران، در سومین روز از رقابت های لیگ ملت های والیبال، تیم ملی ایران امروز (یکشنبه) از ساعت 14:30 مقابل تیم ملی هلند صف آرایی کرد. این نخستین ملاقات رسمی دو تیم بود که با رجحان 3 بر صفر ایران به سرانجام رسید.

3 تیر 1400

آنالیز یک تصمیم پر خطر در والیبال، آش فدراسیون چطور شور شد؟

به گزارش خبرنگاران، بحث راهنمایی تیم ملی والیبال توسط مربی ایرانی چند سالی است مطرح می گردد. اما اهمیت رویدادهای پیش رو و احتیاج به کسب تجربه مربیان ایرانی یکی از دلایلی بود که فدراسیون به مربیان ایرانی اعتماد نمی کرد.

24 خرداد 1400

رشد غیرمعقول قراردادها در والیبال، تنه والیبالیست ها به فوتبالیست ها خورد

پس از فوتبال، بازار آشفته جابجایی به والیبال کشیده شده و بعضی تیم ها با ارائه پیشنهادهایی غیرمعقول به دنبال جذب بازیکن هستند.

19 خرداد 1400

سوم اردیبهشت و اخبار ورزشی استان قزوین

چند خبر در حوزه های فوتبال و والیبال را در بسته ورزشی استان قزوین دنبال کنید.

2 خرداد 1400