تست روانشناسی؛ کفش شما راجع به شخصیتتان چه می گوید؟

به گزارش وبمستر وبلاگ، کفش پرزرق و برق نشان می دهد که شما دوست دارید توجه ها را به سمت خود بکشانید. هیچوقت به شما بی توجهی نمی گردد و شما همواره طبیعی توجه ها را به خود جلب می کنید.

تست روانشناسی؛ کفش شما راجع به شخصیتتان چه می گوید؟

راز های شخصیت ما با کفشی که می پوشیم، برملا می شوند. مطالعات اخیر در دانشگاه کانزاس نشان داده است که می توان 90 درصد از شخصیت یک فرد را از روی کفش های آن شخص تشخیص داد. بنابراین، از میان کفش های زیر، کفش مورد علاقه تان را انتخاب کنید تا به راز های شخصیت خود پی ببرید.

کفش ورزشی: شما از لحاظ احساسی، فرد باثباتی هستید و تقریباً هرگز عصبی نمی شوید. گفته می گردد افرادی مانند شما پا های خود را روی زمین نگه می دارد و با احساسات خود عمل نمی کند.

کفش کانورس:شما با اینکه گاهی اوقات مغرور و محتاط عمل می کنید، فرد خیلی خوبی هستید. شما نشان دهنده یک نوجوان همیشگی ساده با نقاط قوت و ضعف خود هستید.

کفش های مد روز: شما دوست دارید چیز های زیادی خریداری کنید و از پس پرداخت کردن پول آن ها برمی آیید. شما فردی شاد، احساساتی و اگرچه ممکن است بر خلاف ظاهر شما باشد، محافظه کار هستید.

کفش عادی: شما اهمیتی نمی دهید که دیگران چه فکری می نمایند. شما آزادانه نظرات خود را اظهار می کنید اگرچه گاهی اوقات در رابطه عاشقانه خود دارای مشکل هستید.

بوت روستایی: شما می توانید فردی پرخاشگر، کم حرف و خودرأی باشید و با این حال، خیلی باهوش و معقول هستید.

کفش براق: شما پرحرف، اما محتاط هستید. شما وسایل براق را دوست دارید و خیلی زیاد به جزئیات توجه می کنید.

کفش پرزرق و برق: این کفش نشان می دهد که شما دوست دارید توجه ها را به سمت خود بکشانید. هیچوقت به شما بی توجهی نمی گردد و شما همواره طبیعی توجه ها را به خود جلب می کنید.

کفش پاشنه بلند: شما اعتماد به نفس بالایی دارید و توجه ها را به خود جلب می کنید، گاهی اوقات می توانید دمدمی مزاج باشید. هرچند، اگر برنامه داشته باشید تا کاری انجام دهید، آن را حتما به سبک خود انجام می دهید.

کفش با پاشنه ضخیم: شما ذاتاً فردی اجتماعی هستید. شما قطعا اهل شبکه های اجتماعی هستید و همواره صفحه فیس بوک، توئیتر و اینستاگرامتان به روز است.

کفش راحتی: اگر این نوع کفش را ترجیح می دهید و برای راحتی ارزش قائل هستید، یعنی شما فردی آرام و خوب هستید که می توانید به وضوح و بدون اغراق نظرتان را بگویید.

کفش های شیک: اگر این نوع کفش ها را در عین نامناسب بودن آن ها دوست دارید، یعنی شما فردی کم حرف هستید که دوست دارید خوب به نظر برسید و برای تفاوت ارزش قائل هستید.

منبع: فرادید
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 133

به "تست روانشناسی؛ کفش شما راجع به شخصیتتان چه می گوید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست روانشناسی؛ کفش شما راجع به شخصیتتان چه می گوید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید