شرح وزارت کار درباره حادثه آتش سوزی در شکوهیه قم

به گزارش وبمستر وبلاگ، به دنبال حادثه آتش سوزی در یکی از واحد های صنعتی شهرک صنعتی شکوهیه قم، مدیرکل بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: کارگاه یاد شده دارای مدیریت ایمنی و بهداشت سیستم کار بوده و در سه سال اخیر، 4 مورد بازرسی از این کارگاه توسط بازرسان کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اجرا شده است.

شرح وزارت کار درباره حادثه آتش سوزی در شکوهیه قم

به گزارش روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی مظفری، توضیح داد: حسب گزارش بازرسی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم، این آتش سوزی در شرکت مولدان صنایع شیمیایی که فراوری کننده روغن Dop و فتالیک بوده و حدودا 120 نفر نیروی کاری دارد رخ داده است.

مظفری توضیح داد: در جریان این حادثه، کارگر و پرسنلی از شرکت دچار مصدومیت نشده و فقط دو آتش نشان که دچار سوختگی شده بودند به مراکز درمانی قم اعزام شدند.

وی توضیح داد: ساختار های ایمنی این شرکت، دارای مسئول ایمنی تایید صلاحیت شده و مسئول بهداشت حرفه ای مستقل بوده است.

به گفته وی، این شرکت دارای واحد مدیریت HSE بوده و کمیته حفاظت فنی بهداشت کار موضوع آئین نامه کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار نیز در شرکت تشکیل می شده و به طور مرتب گزارش های ادواری خود را به اداره کار ارسال می نموده است.

مدیرکل بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: گزارش اولیه نشان می دهد این مجموعه، دارای مدیریت ایمنی، بهداشت سیستم کار و سیستم اعلام و اطفای حریق بوده، لیکن باید علت حادثه آنالیز گردد.

مظفری تاکید نمود: نتایج آنالیز های بیشتر متعاقبا اعلام می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 3 خرداد 1400 بروزرسانی: 3 خرداد 1400 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 316

به "شرح وزارت کار درباره حادثه آتش سوزی در شکوهیه قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح وزارت کار درباره حادثه آتش سوزی در شکوهیه قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید