جاهای دیدنی وین ، چگونه یک هفته را در وین بگذرانیم؟

به گزارش وبمستر وبلاگ، وین، خانه اشنیتزل، فروید، موتزارت، خانواده هاپسبورگ، اپرا، هنر، کافی شاپ، افراد و موارد هیجان انگیز دیگری است. بیش از یک دهه است که به این شهر رفت و آمد می کنم و شاهد تغییر آن از یک شهر و مرکز بی حس و حال به یک بهشت مجذوب کننده، مجلل، پر از غذا و هنر بوده ام. به نظر می رسد همواره وین یک بهشت هنری بوده است و شاید برخوردار بودن این کشور از سرمایه ای گزاف اولین برداشت اشتباه من بود. وقتی برای اولین بار از وین تماشا کردم، با توجه به اینکه من اصلا شخصیتی متعصب ندارم، به نظرم وین فضای خیلی خشک و بی روحی داشت. این شهر هوای شهری را داشت که غرق در تاریخ امپراتوری بود. با وجود اینکه از یکی از دوستان محلی ام تعاریف زیادی شنیده بودم ولی خودم این شهر را با پرو و بوداپست مقایسه کردم و به این نتیجه رسیدم که وین ارزش زیادی ندارد.من این مطلب را برای قدردانی از این شهر نوشته ام و فکر میکنم مقایسه من در برخورد های اول اشتباه بوده است. به طور خلاصه، من در خصوص وین اشتباه کردم و این تجربه به من آموخت که برداشت اولیه همواره درست نیست. این شهر دارای موزه ها، کاخ ها، بازارها، رستوران ها، هنرهای زیبا، سالن های غذا خوری شیک و فوق العاده، همسایه هایی بی نظیر، منطقه های فراوری نوشیدنی عالی و سفر قطار سریع السیر به براتیسلاوا است. با وجود این همه پیشنهاد مجذوب کننده که از طرف شهر های مختلف داشتم، این موارد هیجان انگیز بود که باعث شد، سفر به وین ترتیب بدهم. در ادامه با مجموعه اطلاعات سفر به وین ، جاهای تماشای وین با ما همراه باشید.

جاهای دیدنی وین ، چگونه یک هفته را در وین بگذرانیم؟

روز اول، گردش آزاد!

سفر خود را با یک تور پیاده روی آزاد آغاز کنید. این یک راه جالب برای درک سرمایه است، به شما مزه تاریخ و فرهنگ آنجا را می دهد، و به شما اجازه می دهد که با پای پیاده شهر را کاوش و آنالیز کنید. علاوه بر این ، شما می توانید از راهنمای خود هر گونه سوالی که ممکن است داشته باشید ، بپرسید. سه تور آزاد عالی عبارتند از :

Good Tours

Anna Loves Vienna

The Original Free Vienna Walking Tour

کاخ سلطنتی

این کاخ در قرن سیزدهم ساخته شده و یک مجتمع بزرگ با چندین جاذبه مختلف است. شما می توانید به راحتی نصف روز را در اینجا سپری کنید. در این کاخ، آپارتمان های سلطنتی وجود دارند، که در واقع سه مجموعه مختلف را شامل می شوند: نخستین مجموعه، مجموعه نقره هایی شامل هزاران ست غذاخوری سلطنتی است که حیرت انگیز اند؛ سپس نمایشگاه Sisi است که اتفاقات مهم زندگی ملکه الیزابت و ملکه اتریش را به نمایش گذاشته است و پس از آن، خود آپارتمان های سلطنتی هستند که چون نگینی در این کاخ می درخشند. علاوه بر سرگرمی در این مکان ها، شما می توانید موزه پروانه ها و کتابخانه ملی را نیز مشاهده کنید. در این موزه و کتابخانه، شما می توانید سبک مجلل باروک را همراه با ده ها هزار کتاب ببینید و از فضای آنجا لذت ببرید.با همه این تعاریف، مکان مورد علاقه من خزانه امپراتوری است. شما در آنجا چند تن از مصنوعات سلطنتی، تاج ها، عصاهای سلطنتی و یک تاریخچه دقیق از خانواده هاپسبورگ و امپراطوری را خواهید یافت. اگرچه ورود به این خزانه مجانی نیست اما مطمئن باشید از دیدن آنجا هیجان زده خواهید شد. حتما از تور صوتی آنجا بهره ببرید. این تور یک صدای خاص و پیچیده را به این نمایشگاه اضافه می نماید؛ صادقانه بگویم، اگر شما این فضای عجیب و غریب را ببینید، مطمئن باشید به مقدار کافی از آن لذت خواهید برد.ساعت آغاز: روزانه 9 صبح تا 5:30 بعد از ظهر از سپتامبر تا ژوئن و 9 صبح تا 6 شب در ماه آگوست. هزینه پذیرش نیز 14 یورو برای بزرگسالان و 8.20 یورو برای بچه ها است. فقط اینکه اگر می توانید، از آمدن به این مکان در تعطیلات آخر هفته دوری کنید چون این مکان بسیار شلوغ می شود و ممکن است خسته نماینده باشد.علاوه بر این، شما می توانید به صدای روح افزای گروه کر Boys وین در طول دعای یکشنبه ها در کلیسای سلطنتی (که در کاخ سلطنتی واقع شده است) گوش دهید. آن ها یکی از مشهورترین گروه های کر در دنیا هستند. حدود 100 پسر در گروه کر قرار دارند (بلیط های صندلی ها از 11 یورو آغاز می شود). هر چند شما می توانید در صورتی که به مدت 30 تا 45 دقیقه قبل از اجرا، بلیط تهیه کنید، پذیرش های کلاس کُر را رایگان دریافت کنید.

اطلاعات سفر به وین : جاهای دیدنی وین : Naschmarkt

این بزرگ ترین بازار غذای روباز در وین است. این بازار صدها سال است که دایر است و رستوران ها، غرفه های خیابانی، عطاری و بقالی های شگفت انگیزی دارد. این جا یک مکان توریستی کوچک است (البته برای خرید غذا به آنجا نروید). در یک روز آفتابی گرم، خوب است که برای خوردن یک وعده غذا و یک لیوان نوشیدنی بیرون بیایید. علی رغم معروفیت آن، شما بسیار از آدم های مشهور را در آنجا پیدا خواهید کرد. حتما برای خوردن غذاهای دریایی از Umarfisch بهره ببرید.ساعت آغاز فعالیت: دوشنبه تا آدینه (9 صبح تا 7:30 بعد از ظهر)، شنبه (9 صبح تا 5 بعد از ظهر).

اطلاعات سفر به وین : جاهای دیدنی وین : روز دوم، Museumsquartier

این مکان در حال حاضر میزبان سه موزه مختلف است: موزه لئوپولد برای هنر نوین و معاصر؛ Kunsthalle وین، که یک مرکز نمایشگاهی با نمایشگاه های چرخشی است؛ و موزه هنرهای معاصر، که دارای بیش ترین مجموعه هنری مدرن در مرکز اروپا است. Museumsquartier بعلاوه در سراسر سال میزبان تعدادی از فستیوال ها است. اساسا اگر که هنر مدرن را دوست دارید، باید به اینجا بیایید!

اطلاعات سفر به وین : جاهای دیدنی وین : موزه هنرهای زیبا

این بزرگ ترین موزه هنری کشور اتریش است، با آثار باستانی مصر و یونان و نقاشی های رافائل، رامبران، پیتر بروگل، و دیگر چیز های مجذوب نماینده که قطعا شما را میخکوب خواهند کرد. بیشتر موارد متعلق به مجموعه قدیمی هاپسبورگ است. این موزه هنر کلاسیک است و به مقدار ای هست که شما را برای چند ساعت مشغول نگه دارد و حیرت شما را برانگیزد.ساعت آغاز به فعالیت: روزانه (10 صبح تا 6 بعد از ظهر) از ماه ژوئن تا آگوست. سه شنبه - یکشنبه (10 صبح تا 6 بعد از ظهر) و پنجشنبه (10 صبح تا 9 بعد از ظهر) از سپتامبر تا می.

اطلاعات سفر به وین : جاهای دیدنی وین : کلیسای جامع سنت استفان

این کلیسای جامع قرن دوازدهمی به سبک رومی و سبک گوتیک ساخته شده است. در داخل این مجموعه، یک کلیسای مزین به سقف های طاق دار و انبوهی از مجسمه ها و نقاشی های مذهبی را خواهید دید. علاوه بر این دو محراب زیبا وجود دارد: محراب بلندی که در دهه 1640 ساخته شده و محراب wiener Neustadt که در سال 1447 ساخته شده است. کلیسای جامع بعلاوه دارای دو برج است، هر چند که ساخت یکی از آنها هرگز تمام نشده است و هنوز جای کار دارد. شما می توانید 5 یورو بپردازید تا از چند صد پله برج جنوبی بالا روید. اگر بالا رفتن برای شما مشکل است، می توانید 6 یورو بپردازید تا catacombs را که در زیر کلیسای جامع قرار گرفته است، آنالیز کنید.زمان آغاز به فعالیت: دوشنبه الی شنبه (6 صبح تا 10 بعد از ظهر)، یکشنبه (7 صبح تا 10 بعد از ظهر).

اطلاعات سفر به وین : جاهای دیدنی وین : Stroll along the danube

اگر تا به حال در امتداد رودخانه دانوب قدم نزده اید، به شما پیشنهاد می دهم حتما این کار را انجام دهید و از آنجا لذت ببرید. تعداد زیادی کافی شاپ، فروشگاه و کافه های مختلف در امتداد آب وجود دارند، بنابراین شما می توانید نوشیدنی یا یک خوراکی سرد بگیرید و یا اینکه اگر قصد توقف ندارید، می توانید به دیدن ویترین مغازه ها بپردازید. در تابستان، چند ساحل کوچک نیز وجود دارد که در آن می توانید استراحت کنید و کمی حمام آفتاب بگیرید و در یک روز خوب استراحت کنید.

اطلاعات سفر به وین : جاهای دیدنی وین : روز سوم، خانه موسیقی

خانه موسیقی یک موزه کوچک اما مجذوب نماینده است که در آن آثار بعضی از معروف ترین آهنگسازان معروف اتریشی مانند موتزارت، شوبرت، استراوس و Schoenberg نمایش داده می شود. شما می توانید نسخه های خطی، مصنوعات و بعلاوه یک صحنه مجازی را مشاهده کنید. در این مکان اغلب سمفونی های معروف اجرا می شود که می توانید از آنها بازدید کنید.ساعت آغاز به فعالیت: روزانه 10 صبح تا 10 شب. پذیرش آن 13 یورو قیمت دارد.

اطلاعات سفر به وین : جاهای دیدنی وین : قصر شونبرون

این کاخ قبل از تبدیل شدن به مقر تابستانی خانواده هاپسبورگ در سال 1696 به عنوان پناه گاه شکار آغاز به کار کرد (چون در آن موقع این شهر خارج از مرکز شهر بود). بیش از 1400 اتاق در کاخ وجود دارد اما تنها تعداد انگشت شماری از آن ها برای مردم باز است (شما 22 اتاق را با تور سلطنتی و 40 اتاق را با تور بزرگ خواهید دید). با این حال، به مقدار ای هست که چند ساعتی را در اینجا سپری کنید و سالن های زیبایی را طی کنید و از دیدن آنها لذت ببرید. ورودی باغ ها رایگان هستند و بعلاوه بسیاری از افراد محلی را در اینجا می بینید که مشغول کار اند. بعلاوه شونبرون Tiergarten یا باغ وحش وین در این مکان وجود دارد که جای خوبی برای گشت و گذار بچه هاست. من عاشق رفتن به باغ و بالا رفتن از تپه ها و لذت بردن از یک بطری نوشیدنی با دوستانم هستم. شما می توانید شهر را از دور ببینید. بعلاوه تورهای راهنما برای کسانی که به تاریخچه کاخ علاقه مند هستند نیز وجود دارد.ساعت آغاز به کار: روزانه 8 صبح تا 5:30 بعد از ظهر از آوریل تا نوامبر. از سپتامبر تا نوامبر 8 صبح تا 8 شب. تور سلطنتی 14.20 یورو است و حدود 30 تا 40 دقیقه طول می کشد. بعلاوه تور کلاسیک 24 یورو است و 3 الی 4 ساعت طول می کشد. بلیط سیسی (sisi) 29.90 یورو است و یک روز کامل طول می کشد. بعلاوه یک راهنمای صوتی موجود در 21 زبان مختلف به صورت رایگان در اختیار همه است.

اطلاعات سفر به وین : جاهای دیدنی وین : اپرای دولتی وین

وین تقریبا مترادف با اپرا است و هر کسی نام وین را می شوند، اولین چیزی که به ذهنش می رسد، اپرا است. وین یکی از بزرگ ترین و مشهورترین اپرا ها در دنیا را دارد و اپرا به عنوان یکی از نقاط کانونی زندگی در وین محسوب می شود. با 9 یورو، شما می توانید یک تور 40 دقیقه ای از پشت صحنه این ساختمان اپرا وین داشته باشید و برای دیدن یک نمایش، پیشنهاد می کنم حتما به این مکان بروید. قیمت خرید یک بلیط حدود 10 یورو یا حتی کمتر است. معمولا حدود 60 تا 80 دقیقه قبل از اینکه اپرا آغاز شود، اقدام به تهیه بلیط کنید. شما می توانید زودتر از این موعد بلیط خود را تهیه کنید. فقط توجه کنید که نیم ساعت قبل از نمایش هیچ بلیطی به فروش نمی رود. شما می توانید برای هر نفر یک بلیط خریداری کنید و از دیدن اپرا لذت ببرید.زمان آغاز به فعالیت: روزهای ارائه خدمات به تورهای راهنما و کادر اجرایی فرق دارد.

اطلاعات سفر به وین : جاهای دیدنی وین : روز چهارم، قصر بلودره

اینجا یکی از مکان های مورد علاقه من در این شهر است. بلودره در واقع شامل دو کاخ می شود. کاخ شمالی، خانه ای با مجموعه هنری فوق العاده با آثار رنوار، مونه و ون گوگ و یک مجموعه پرتره بزرگ، که مورد علاقه من نیز هست، می باشد. کاخ جنوبی یک تالار نمایش گردان است. محوطه آزاد، فواره های زیبا، پیاده روهای شنی، حوضچه ها، مجسمه ها، گیاهان وگل ها مکان هایی عالی برای قدم زدن در یک روز خوب هستند.ساعت آغاز به فعالیت: روزانه 10 صبح تا 6 بعد از ظهر. هزینه پذیرش 8 تا 22 یورو است و بستگی به این دارد که چقدر می خواهید در این مکان بگردیم و چیز های جدیدی کشف کنید.

اطلاعات سفر به وین : جاهای دیدنی وین : میدان یهودی

برای قرن های زیادی، وین محل اقامت تعداد قابل توجهی از یهودیان بوده است. سپس نازی ها آمدند. این شهر دارای دو موزه مهم است: موزه یهودیان وین که جزئیات نقش یهودیان وین در توسعه زندگی شهری و کنیسه قرون وسطی را به تصویر می کشد و به تاریخ زندگی یهودیان در وین احترام بیشتری می بخشد. بعلاوه یک بنای یادبود هولوکاست در همان نزدیکی وجود دارد که به وسیله هنرمند بریتانیایی راشل ویترد طراحی شده است.ساعت آغاز به فعالیت: روزه های یکشنبه تا پنجشنبه، 10 صبح تا 6 بعد از ظهر. آدینه 10 صبح تا 2 بعد از ظهر . هزینه پذیرش در این موزه 12 یورو برای بزرگسالان است که تخفیف نیز دارد.

اطلاعات سفر به وین : جاهای دیدنی وین : موزه تاریخ طبیعی

موزه تاریخ طبیعی مجموعه بزرگی از مواد معدنی، سنگ های قیمتی، شهاب سنگ ها، فسیل ها و حتی بعضی از آن ها حیوانات خشک شده را به نمایش میگذارند. با بیش از 30 میلیون شیئ، این مجموعه موزه، یکی از بزرگ ترین مجموعه های اروپا است. این موزه بعلاوه یک سیاره زمین دیجیتال است که در آن می توانید فیلم هایی را در رابطه با زمین و توسعه آن دیدن کنید. من به شدت این مکان را توصیه می کنم، زیرا فضایی بسیار عالی دارد و بسیار لذت بخش است.زمان آغاز به فعالیت: پنجشنبه الی دوشنبه، 9 صبح تا 7 بعد از ظهر، چهارشنبه 9 صبح تا 9 شب. هزینه پذیرش آن 10یورو است.

اطلاعات سفر به وین : جاهای دیدنی وین : روز پنجم، موزه موتزارت

اگرچه موتزارت به علت تعدادی از سخنرانی های مختلف در وین زندگی می کرد، اما این تنها آپارتمانی است که از او به جا مانده است. او از سال 1784 تا سال 1787 در اینجا زندگی می نموده است و شما با دیدن این مکان درباره زندگی، خانواده، موسیقی و دوستان او، اطلاعات مفیدی بدست خواهید آورد و قادر به شنیدن کارهای او هستید. نقاشی ها، اشیا، نامه ها و یادگاری های زیادی از زندگی او در اینجا وجود دارد. اینجا موزه کوچکی است که باید آن را آنالیز کرد.زمان آغاز به فعالیت: روزانه 10 صبح تا 7 بعد از ظهر. هزینه پذیرش 11 یورو است.

اطلاعات سفر به وین : جاهای دیدنی وین : موزه فروید

زیگموند فروید، بنیانگذار مشهور روان کاوی، در این موزه از سال 1891 تا سال 1938 زندگی نموده است. این موزه در سال 1971 با یاری آنا فروید که کوچک ترین دختر او است، افتتاح شد که شامل منزل و اسباب اثاثیه اصلی و مجموعه خصوصی آثار عتیقه فروید و اولین ویرایش آثار او بود. بعلاوه فیلم هایی از زندگی خصوصی او نیز وجود دارد. این مکان کوچک است و فقط یک ساعت طول می کشد تا از آن جا بازدید کنید.زمان آغاز به فعالیت: روزانه 10 صبح تا 6 بعد از ظهر. پذیرش آن 12یورو است.

اطلاعات سفر به وین : جاهای دیدنی وین : Albertina

اینجا یکی از برترین موزه های شهر است. بسیاری از مردم می گویند: وین شهر موزه ها است! این خانه در بین یکی از ساختمان های مسکونی قدیمی کاخ سلطنتی قرار گرفته است. این موزه به خاطر مجموعه های چاپی و خطی خود مشهور است که شامل بیش از یک میلیون نسخه چاپی و60،000 نقاشی است. با این حال، بسیاری از نمایشگاه های موقت در این مکان، به صورت چرخشی برگزار می شوند. من این نمایشگاه های موقت را ارزشمند میدانم و به نظرم ارزش بازدید را دارند.زمان آغاز فعالیت: شنبه الی سه شنبه 10 صبح تا 6 بعد از ظهر ، چهارشنبه الی آدینه 10 صبح تا 9 شب. پذیرش: 13یورو برای بزرگسالان و برای افراد زیر 19 سال رایگان است.

اطلاعات سفر به وین : جاهای دیدنی وین : روز ششم، تور نوشیدنی را تجربه کنید!

زمانی که سرگرم دیدن موزه ها و کاخ های مختلف هستید، یک تور دوچرخه سواری در نزدیکی دره Wachau وجود دارد که باید آن را تجربه کنید. شما می توانید بعضی از برترین نوشیدنی های محلی را امتحان کنید در حالی که چند کالری اضافی را می سوزانید. این یک سفر سه روزه و کامل است. داشتن برنامه های مختلف برای گذراندن 8 تا 10ساعت در این تور واقعا برای شما لذت بخش خواهد بود. این برنامه که شامل بعضی از جاهای دیدنی و نهار نیز می شود، شما را شگفت زده خواهد نمود. اگر در پی یک اپراتور تور هستید، پیشنهاد می کنم تور وین را پیدا کنید. آنها کسانی هستند که من برای سفر به وین از ایشان یاری گرفتم و مردم نیز آنها را دوست دارند. صادقانه بگویم، این همان چیزی است که مردم میخواهند و برایش پول خرج می نمایند.تورها از آوریل تا اکتبر فعالیت دارند و حدود 74 یورو برای هر نفر هزینه دارند. البته برای دانشجویان و دانش آموزان تخفیف ویژه ای در نظر می گیرند.

اطلاعات سفر به وین : جاهای دیدنی وین : روز هفتم، از براتیسلاوا دیدن کنید.

براتیسلاوا یک روز عالی را، در سفر به وین، برای شما می سازد. این شهر تنها یک ساعت از وین فاصله دارد و به راحتی می توانید به آنجا بروید تا مرکز زیبای قرون وسطایی آن، چندین قلعه، یک کلیسای جامع، سالن های نوشیدنی سازی، رستوران ها و مسیرهای در امتداد دانوب را ببینید. براتیسلاوا یک مرکز نسبتا کوچک است، بنابراین پیاده روی در طول این شهر آسان و لذت بخش است. قطارها با هزینه ای کم تر از 10 یورو از وین به سمت براتیسلاوا می روند. با این وجود، Flixbus که یک سرویس دائمی اتوبوس است با بلیطی حدود 5 یورو هم، خدمات انتقال شما از وین به براتیسلاوا را با اتوبوس انجام می دهد. اگر شما میخواهید شب را در آنجا بمانید، می توانید به هتل Blues که مورد علاقه من نیز هست بروید. تعداد زیادی از گردشگران این هتل را توصیه نموده اند.

جنگل های وین را کاوش و جستجو کنید.

این جنگل زیبا که به Wienerwald معروق است، در حومه شهر واقع شده و مسیرهای پیاده روی بسیاری دارد. این مکان در حدود 30 کیلومتری شهر وین واقع شده است که در میان افراد محلی بسیار محبوب است. تعداد کمی از گردشگران پس از دیدن این مکان دلشان قصد دارد از آنجا خارج شوند. اگر وسیله نقلیه ندارید، می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی بهره ببرید و یا اشتراک سرویس blablacar را امتحان کنید. blablacar نوعی آژانس است که خدمات حمل و نقل را انجام می دهد.

کجا غذا بخورید؟

در اینجا لیستی از تمام رستوران های مورد علاقه من در وین آمده است:figmueler که بیش از 110 سال پیش تاسیس شد، به خاطر schnitzel هایش مشهور است. بله، این مکان کاملا توریستی است، اما schnitzel های آن بسیار خوب است به طوری که سایز آن مقدار صورت شما هست تا بتوانید کاملا سیر شوید. حتما قبل از رفتن به آنجا غذای خود را رزرو کنید تا معطل نشوید.مبلغی که در رستوران der wiene dewan می پردازید برای غذایی پاکستانی است که با نان، سالاد و دال بسیار مرغوب درست شده است. این مکان در میان دانشجویان محبوب است. لطفا به صورت یک گروه بزرگ به اینجا نروید وگرنه هرگز یک صندلی خالی پیدا نخواهید کرد!کافه Jelinek یکی از چندین قهوه خانه در وین است که در بین اهالی آنجا هواداران بسیاری دارد. بعلاوه این کافه مجذوب نماینده و بسیار شیک است، نوشیدنی های خوبی سرو می نماید و یک میز راحت دارد که می توانید روی آن لم بدهید و لذت ببرید.رستوران ژاپنی NihonBashi -karntner، برترین رستوران سوشی در وین است. نه تنها غذاهای آن دهانتان را آب می اندازد، بلکه منوی رستوران بسیار وسیع است و دست شما برای انتخاب بسیار باز است.Plutzer Brau در واقع نوعی کافی شاپ به سبک غربی است که دارای غذاهای بسیار خوش مزه وین همراه با استیک، همبرگر و نوشیدنی فراوان است.کافه فیل نیز یک کتابفروشی است که مکان بسیار دنجی برای یافتن آرامش است. این مکان قدمت زیادی داشته و جای خوبی برای دیدن کردن مردم است. آنها بعلاوه وای فای پر سرعت، کارکنان صمیمی و سرویس غذای فوق العاده ای دارند.bruanerstra: این مکان برای عاشقان و کشته مرده های غذاهای ایتالیایی و پیتزا است که در مرکز شهر قرار گرفته است. با صندلی هایی در فضای باز و کارکنان صمیمی و بعلاوه لیست بزرگی از نوشیدنی های متنوع، می تواند شما را شگفت زده کند.رستوران هیدوری یک رستوران سوشی است که دارای سرویس های شگفت انگیز یاکیتوری است. کباب هایی که با نوشیدنی گریل میشوند می تواند شما را واقعا دیوانه کند.کافه اسپرل: ساخت این قهوه خانه سنتی به قرن نوزدهم باز می شود و درواقع مرکز فراوری بعضی از شیرینی های لذیذ است. این مکان قبل از طلوع آفتاب و با روش های خطرناک آغاز به فعالیت میکند!در وین کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. البته، موزه های بسیاری وجود دارند و تا زمانی که شما اینجا را ترک ننموده اید، بیش از حد موزه خواهید دید، اما بسیاری از تورهای پیاده روی بزرگ، گردش های خارج از شهر، بازارهای غذا، مکان هایی برای غذا خوردن و کافه هایی برای نشستن در کنار خواندن یک کتاب خوب از سرگرمیات این شهر است! وین هرگز شما را به اشتباه نمی اندازد!

منبع: همگردی
انتشار: 20 دی 1401 بروزرسانی: 20 دی 1401 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 884

به "جاهای دیدنی وین ، چگونه یک هفته را در وین بگذرانیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاهای دیدنی وین ، چگونه یک هفته را در وین بگذرانیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید