دیدنی های بی نظیر دنیا در زمستان ، تجربه عالمی رویایی در برف

به گزارش وبمستر وبلاگ، مردم به علت این که روزها کوتاه تر و دمای هوا نیز سردتر شده و چون مجبور هستند پیش از ترک خانه خود را در چند لایه بپوشانند، از زمستان خوششان نمی آید. شاید ما را دیوانه بخوانید اما زمستان یکی از بهترین فصل هاست. چرا؟ به علت اینکه فقط در این فصل می توانید ورزش های مفرح و عجیب، اتفاقات و فعالیت های متفاوت در برف را تجربه کنید. در اینجا ما 20 مورد از بهترین دیدنی های دنیا در زمستان را برایتان گردهم آورده ایم. بهتر است عجله کنید چون با آمدن بهار بسیاری از زیباترین دیدنی های دنیا در زمستان هم ذوب خواهند شد پس فرصت لذت بردن از دیدنی های بی نظیر دنیا در زمستان را از دست ندهید.

دیدنی های بی نظیر دنیا در زمستان ، تجربه عالمی رویایی در برف

یخ نوردی در میشیگان

نام این ورزش شما را گیج نکند. هر چند به راحتی سواری روی آب نیست اما ملوانان خود را برای شرکت در این مسابقات سرعتی روی یخ به دریاچه می رسانند. سرعت این قایق ها که قایق یخی نامیده می گردد، گاهی به 60 مایل در ساعت نیز در یکی از برترین تماشای های دنیا در زمستان می رسد. میشیگان تنها مکان موجود برای تجربه این ورزش است. موسسه International DN Ice Yacht Racing Association می گوید نزدیک به 2000 هزار نفر عضو این مجموعه هستند. برای شرکت در این ورزش هیجان انگیز کلاس های باشگاه کرجی های یخی میشیگان را آنالیز کنید.

اسکی روی تپه های مرتفع برفی در ایداهو

هیچ چیز هیجان انگیزتر از این نیست که از یک هلیکوپتر بر روی تپه های مرتفع برفی فتح نشده، بپرید و آغاز به اسکی کردن کنید. می توانید این اتفاق را با Sun Valley, Idaho تجربه کنید. کمپانی Sun Valley, Idaho به مدت پنج دهه است که خدمات اسکی نوردی روی تپه ها را با هلیکوپتر و به صورت استاندارد ارائه می دهد و در این عرصه پیشگام است. این شرکت در سایت خود نوشته است : این محدوده، یک محدوده وسیع شامل سه کوه که زمین های برفی و افسانه ای ایداهو را برای انواع توانایی ها و استعدادها فراهم می نماید، می باشد. هزینه 1 روز آن 1500 دلار در یکی از زیباترین تماشای های دنیا در زمستان خواهد بود.

تماشا گوزن ها در فنلاند

شیرها، ببرها و فیل ها معمولا در هنگام سفرهای طبیعت بسیار مورد توجه قرار می گیرند. پس چرا یک سفر گردشی زمستانی را برای تماشا گوزن ها و هاسکی ها در فنلاند انجام نمی دهید؟ شرکت Lapland Safari می گوید که یخ نوردی با سورتمه از طریق سگ های هاسکی بسیار هیجان انگیز خواهد بود مخصوصا هنگامی که خود تیم سگ ها را کنترل کنید. سگ ها سورتمه شما را با سرعت می کشند و شما از چشم انداز های زیبا و بی نظیر در طول مسیر لذت خواهید برد. حتما این هیجان را تجربه کنید. هزینه سفرهای یک روزه این شرکت حدود 180 دلار است.

اقامت در هتل یخی سوئد

هتل یخی سوئد یکی از پرطرفدارترین تماشای های بی نظیر دنیا در زمستان است. این هتل علاوه بر اینکه یک محل اقامتی است، یک اثر هنری ساخته شده از یخ نیز محسوب می گردد و هر ساله با یک دکوراسیون و طراحی نو رونمایی می گردد. این هتل مکانی برای تجربه سکوت، برف های درخشان، تماشا گوزن ها، تمشک شمالی، قهوه های ناب و دیگر چیزها است. این هتل برای انجام مراسم، عروسی ها و یا تنها خوابیدن در اتاق های مجلل و قصر گونه آن به ازای شبی 265 دلار مورد استفاده قرار می گیرد.

پرواز بر فراز قله اورست با بالون

می خواهید کاری انجام دهید که تنها تعداد انگشت شماری از مردم انجام داده اند؟ می توانید اما هزینه زیادی برای شما دارد. شما باید 4.8 میلیون دلار پول پرداخت کنید تا برای تجربه یک اتفاق استثنایی با یک بالن هوای گرم به بلندترین قله دنیا یعنی اورست بروید. براساس سایت If Only سفر به نپال چند هفته طول می کشد و در آخر با یک سفر بالن هوای گرم در ارتفاع بیش از 30 هزار فوتی در هوا به سرانجام می رسد. کسانی که می خواهند این سفر را در یکی از زیباترین تماشای های دنیا در زمستان تجربه نمایند، باید از ماه ها پیش آموزش های لازم را ببینند.

آبشارنوردی

اگر می خواهید به جای ایستادن در زیر یک آبشار از آن بالا بروید، یخ نوردی گزینه مناسبی برای شما است. موسسه Alpine Institute کلاس های گوناگونی را از مبتدی تا حرفه ای جهت آموزش یخ نوردی برگزار می نماید که شامل آبشار یخ نوردی نیز می باشد. این موسسه می گوید که شرکت نمایندگان اصول یخ نوردی، قلاب، وسایل یخ نوردی، گره زنی و تکنیک های بالا رفتن از یخ با طناب را یاد می گیرند. افراد ماهرتر می توانند مهارت خود را روی زمین های شیب دارتر کسب نمایند. کلاس ها در واشنگتن، کالیفرنیا و کلرادو با قیمت های متنوع برگزار می گردد. درس ها ممکن است یک روز یا بیشتر در یکی از برترین تماشای های دنیا در زمستان طول بکشند.

شرکت در ماراتن آنتارکتیکا

اگر یک دونده مشتاق هستید یا صرفا شخصی هستید که در پی تجربیات عجیب است، می توانید در ماراتن آنتارکتیکا شرکت کنید. دوندگان ماراتن و ورزشکاران حرفه ای همیشه در پی چالش های بزرگ و نو هستند. آنتارکتیکا آخرین سرزمین های خود را برای فتح شدن در اختیار شما می گذارد. اکنون دیگر ورزشکاران ماجراجویی مثل شما فرصت این کار را در اختیار دارند. تاریخ برگزاری ماراتن سال جاری در 24 نوامبر و 13 دسامبر است و شما به میزان کافی وقت دارید تا خود را آماده کنید. دوندگان در 80 درجه جنوبی و تنها چند صد کیلومتر آن طرف تر از طب جنوب در ماراتن شرکت خواهند کرد. با خود لباس های زیر و گرم برای مدت زمان طولانی داشته باشید چون دمای آنجا به منفی 20 درجه خواهد رسید. هزینه شرکت در مسابقه 17500 دلار است.

ماهیگیری در یخبندان آلاسکا

هیچ چیز لذت بخش تر از صید کردن، پختن و خوردن شام خود نیست. شما می توانید برای این کار ماهیگیری در یخبندان آلاسکا را تجربه کنید و خود ماهی شکار کنید. آنهایی که بار اولشان است، می توانند به تورهای ماهیگیری آلاسکا (Alaska River Tours) بپویندند. در آنجا کابین های مجهز، مجزا و گرم برای ماهیگیری در یخ و راهنمایان حرفه ای ماهیگیری منتظر شما هستند. گزینه fish and cook را انتخاب کنید تا یاد بگیرید چگونه شام خود را صید کنید، تمیز کنید و سپس بخورید.

سورتمه سواری با سگ در ایسلند

ایسلند در همه فصول جایی تماشای است اما پیشنهاد می گردد در زمستان نیز به سیاحت آن بروید. شاید دلتان خواست تا کمی با سگ ها در سرزمین ایسلند سورتمه سواری کنید. سورتمه سواری با سگ در ایسلند یک تجربه ماجراجویانه، هیجان انگیز و رمانتیک برای پیر و جوان است. دسته های سگ ها دیدار نمایندگان را به تماشا منظره ها دل انگیز، تماشای و وسیع می برند. بعد از آن مسافران می توانند تورهای Golden Circle را امتحان نمایند و به تماشا آبشارها، چشمه های جوشان و شکاف های اقلیمی بروند. هزینه این گردشگری حدود 350 دلار در یکی از تماشای های بی نظیر دنیا در زمستان است.

انجام این دو کار در کالیفرنیا

اگر در کالیفرنیا زندگی نموده باشید بدون شک حرف هایی را که درباره انجام موج سواری و اسکی در یک روز زده می گردد، شنیده اید. شما می توانید به شرکت های آنجا مراجعه کنید. موسسه Hyatt Regency in Huntington Beach این کار را برای شما انجام خواهد داد. آن ها در یک روز شما را از موج سواری لب ساحل به تپه های مرتفع برای اسکی می برند. صبح شما به موج سواری می روید. در آنجا از طریق Toes on the Noes آموزش های لازم را می بینید. آنجا یاد می گیرید که چگونه یک موج را بگیرید و بر آن سوار شوید. سپس شما سوار بر یک اتوبوس لوکس می شوید تا به محل اسکی بروید. هزینه این دوره یک روزه 199 دلار است.

شرکت در بازی کرلینگ در لس آنجلس

مدت زیادی است که از بارش برف در لس آنجلس خبری نیست اما این به معنای آن نیست که شهر فرشتگان از ورزش های زمستانی لذت نمی برد. با 25 دلار شما می توانید به باشگاه Hollywood Curling بپیوندید و این ورزش را یاد گرفته و در آن ماهر شوید. شما می توانید با خانواده خود بیایید و همگی با هم این ورزش را یاد بگیرید.

سواری در برف

سواری کردن در برف کار ساده ای است. سوارکاران مانند دوچرخه سواری با مونو اسکی های خود تپه های برفی را بالا و پایین می نمایند. بر اساس Ski-Bike.org تعداد زیادی قله و تپه های مرتفع برای سوارکاری با موتورهای اسکی یا دیگر ورزش ها وجود دارد.

کایت سواری

کایت سواری در فصل زمستان در واقع یادآور ورزش مشابه آن یعنی کایت سواری روی آب درفصل تابستان است. در هر دو ورزش استفاده نمایندگان پاهایشان را به تخته ها می بندند و از طریق کایت های غول پیکر کشیده می شوند. با این تفاوت که کایت سواری در زمستان در هوای سرد و یخبندان انجام می گیرد. کایت سوارها می توانند به سرعت 70 مایل بر ساعت برسند و کایت ها تا ارتفاع 500 فوتی در هوا بالا بروند. ظاهرا نروژ جایی برجسته برای انجام این ورزش است. شما می توانید با مراجعه به پارک های ملی آنجا مکان های وسیعی را برای کایت سواری پیدا کنید. پارک ملی هاردانگرویدا 3422 کیلومتر و پارک ملی دیگر آن 350 کیلومتر زمین قابل سواری دارد. این پارک ها در سایت خود نوشته اند: از سال 1999 کایت سواری انجام می داده ایم و هنوز در هر زمستان مکان های نوی برای این کار پیدا می کنیم.شما می توانید در کلاس های Fluid Kite آموزش های لازم را در یکی از زیباترین تماشای های دنیا در زمستان ببینید.

تیوپ سواری در ورمانت

موسسه Smugglers Notch به شما پیشنهاد تیوپ سواری می دهد. شما می توانید با استفاده از تیوپ ها که میزان ای کوچک دارند و به شکل A هستند، به راحتی در هنگام پایین آمدن از تپه ها روی برف ها مانور دهید. مانند سورتمه های بادی، تیوپ ها نیز سبک وزن هستند و کار کردن با آن ها راحت است. با آغاز فصل زمستان شما می توانید با هزینه 25 دلار این تیوپ ها را در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و آدینه از ساعت 2 تا 4 بعدازظهر امتحان کنید.

گلف روی برف در سوئد

اگرچه گلف در تابستان همراه با نوشیدنی های خنک عالی به نظر می رسد اما بیایید و گلف روی برف را در بیوکلایدن سوئد تجربه کنید.گلف در تابستان از سال 1930 در اینجا انجام می شده اما ما خواستیم برای زمستان کاری انجام دهیم. این را Merja Bergwall، مدیر فروش بازار بیوکلایدن به سی ان ان گفته است. او اضافه نموده است: مسافران می توانند با هزینه 50 دلار 9 دفعه بازی گلف انجام دهند. شما حتی می توانید بعد از تاریکی هوا نیز از طریق توپ های درخشان گلف به بازی خود در یکی از برترین تماشای های دنیا در زمستان ادامه دهید.

شرکت در رقابت pond skimming

پارک شهر اوتاه محل برگزاری یکی از مسخره ترین اتفاقات در فصل زمستان است: pond skimming. در این رقابت عجیب، شرکت نمایندگان لباس های عجیبی می پوشند. سپس با اسکی از بالای یک تپه برفی و با سرعت بسیار زیاد به پایین می آیند و خود را در یک حوض یخی حفر شده می اندازند تا ببینند که کدام یک مسافت بیشتری را روی آب طی می نماید. هر کس بیشترین مسافت را طی کند، برنده مسابقه خواهد بود. می توانید با مراجعه به سایت مربوطه از زمان برگزاری این مسابقه باخبر شوید تا در آن شرکت کنید یا اینکه فقط برای تماشا مسابقه به آنجا بروید.

شرکت در مسابقات قهرمانی سورتمه سواری

مانند pond skimming، این مسابقه که در شهر کوچک کامدن برگزار می گردد نیز، چندان جدی محسوب نمی گردد. جوایز به دو بخش مسابقه دو نفره و چهار نفره داده می گردد و جوایز دیگری مانند برترین لباس، زیباترین سورتمه و قدیمی ترین نیز به شرکت نمایندگان اهدا می گردد. مهمترین جایزه سورتمه سواری در 26 سال گذشته، جایزه بخش 4 نفره است. بخش چهار نفره بیشترین شرکت نماینده و بیشترین فینافهرست ها را دارد. جایزه به سریعترین زمان تعلق می گیرد. در هر صورت مهم نیست که شما در کدام بخش هستید، همه بر سورتمه سوار خواهند شد و با سرعت ناودان چوبی به طول 400 فوت را می پیماند که در آخر به دریاچه یخ زده hosmer ختم می گردد. مسابقات سال جاری از 9 تا 11 فوریه انجام می گردد. اگر تمایل به شرکت در آن دارید، می توانید به صورت اینترنتی ثبت نام کنید.

اسکی با حیوانات در کلرادو

شاید خنده دارترین فعالیت این فهرست همین مورد است اما برای شرکت نمایندگان در آن، مسابقه ای بسیار جدی است. براساس سرایدویل اسکیورینگ این ورزش یک مسابقه ای است که در آن فرد اسکی سوار از طریق یک اسب و سوارکار با سرعت زیاد در یک مسیر دارای انواع موانع کشیده می گردد. توانایی شرکت نماینده بر اساس زمان و مهارت عبور از موانع در طول مسیر سنجیده می گردد. این مسابقات سال جاری در سوم و چهارم مارس در کلرادو که یکی از تماشای های بی نظیر دنیا در زمستان است، برگزار می گردد.

خوابیدن در کلبه اسکیموها در استرالیا

روستای کوتای گلو در 45 دقیقه ای شهر اینسبروک قرار گرفته و برای شما خانه های اسکیمویی را فراهم می نماید که می توانید شب را در آنجا سپری کنید. وسایل گرمایشی لازم و فرش های پوشیده در آنجا شما را گرم نگه می نمایند. در طول روز نیز مسافران می توانند سورتمه سواری نمایند یا اینکه خانه اسکیمویی بسازند. این روستا علاوه بر خانه های اسکیمویی دارای دو تشکیلات بزرگتر برای صرف شام و تفریح نیز هستند.

منبع: همگردی
انتشار: 17 دی 1401 بروزرسانی: 17 دی 1401 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 882

به "دیدنی های بی نظیر دنیا در زمستان ، تجربه عالمی رویایی در برف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدنی های بی نظیر دنیا در زمستان ، تجربه عالمی رویایی در برف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید