شکل گیری همکاری های بین المللی در راستای توسعه فناوری های حوزه باغبانی

به گزارش وبمستر وبلاگ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با وزارت جهاد کشاورزی در یک رویداد بین المللی برای توسعه فناوری های حوزه باغبانی مشارکت می نماید.

شکل گیری همکاری های بین المللی در راستای توسعه فناوری های حوزه باغبانی

جهت دریافت خدمات طراحی خانه دوبلکس ویلایی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و وزارت جهاد کشاورزی سلسله رویدادهای بین المللی حوزه کشاورزی ایران - هلند را با مشارکت دانشگاه واخنینگن این کشور و با هدف توسعه فناورانه حوزه باغبانی 29 اردیبهشت ماه امسال برگزار می نمایند.

این رویداد با موضوعاتی چون باغبانی گلخانه ای، مدیریت مالی سیستم های باغبانی گلخانه ای و مدیریت زنجیره پشتیبانی کشاورزی گلخانه ای برگزار می گردد. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی http://biodc.isti.ir/ مراجعه نمایند.

هدف از برگزاری ان، ارتقاء صنعت باغبانی هوشمند در کشور است. این هدف به شکل گیری یک همکاری مشترک با کشور هلند منجر شده است و نخستین رویداد از این وبینار با حضور محققان سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و اساتید دانشگاه واخنینگن برگزار می گردد.

محققان بخش کشاورزی معتقدند فناوری های نوین همه زندگی بشر از جمله صنعت کشاورزی را احاطه نموده است که با نفوذ هرچه بیشتر این تکنولوژی ها می توان کشاورزی پایدارتری را ایجاد کرد تا به این ترتیب منابع غذایی پایدار و سالمی در اختیار مصرف نمایندگان قرار داد. این رویداد نیز در راستای تحقق همین هدف برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 خرداد 1400 بروزرسانی: 11 خرداد 1400 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 329

به "شکل گیری همکاری های بین المللی در راستای توسعه فناوری های حوزه باغبانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکل گیری همکاری های بین المللی در راستای توسعه فناوری های حوزه باغبانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید