عرضه گوشت تنظیم بازار به مناسبت ماه رمضان آغاز شد

به گزارش وبمستر وبلاگ، یک مقام مسئول گفت: به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان توزیع گوشت قرمزبه قیمت تمام شده و به منظور تنظیم بازار با همکاری شرکت پشتیبانی امور دام کشور آغاز شد.

عرضه گوشت تنظیم بازار به مناسبت ماه رمضان آغاز شد

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، سجاد امیر زادگان گفت: به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان سامانه هست اینجا وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در همه استان ها گوشت و برنج به قیمت تمام شده و به منظور عمل به مسئولیت های اجتماعی عرضه می کند.

مدیر شبکه توزیع شبکه هوشمند هست اینجا افزود: در حال حاضر عرضه این محصولات در استان های تهران، البرز، اصفهان، قم و مرکزی آغاز شده و به زودی در استان های سمنان، گیلان، قزوین، مازندران، زنجان و خراسان رضوی نیز عرضه می شود.

مدیر شبکه توزیع شبکه هوشمند هست اینجا ادامه داد: این محصولات شامل گوشت گوساله جوان نر پرواری بدون چربی به صورت بدون چربی و به قیمت هرکیلوگرم 105 هزار تومان همچنین برنج طارم رقم ندا به قیمت 24.5 هزار تومان عرضه می شود.

وی شرح داد: این محصولات با همکاری ستاد اجرای فرمان امام (ره) با شرکت پشتیبانی امور دام انجام می شود و مردم برای تهیه آن می توانند به سامانه هست اینجا مراجعه کنند و بعد از ثبت نام و خریداری محصول خود آن را از فروشگاه های معرفی شده در سامانه دریافت کنند.

امیر زادگان گفت: بر این اساس برای هر نفر امکان خریداری 30 کیلوگرم برنج و 3 کیلوگرم گوشت گوساله به قیمت های یاد شده فراهم شده است.

وی یاد آورد شد که این محصولات به قیمت تمام شده و به منظور عمل به مسئولیت های اجتماعی و تنظیم بازار به فروش می رسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1400 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 284

به "عرضه گوشت تنظیم بازار به مناسبت ماه رمضان آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه گوشت تنظیم بازار به مناسبت ماه رمضان آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید