(ویدئو) گربه ای که بچه اش را برای درمان به بیمارستان برد

به گزارش وبمستر وبلاگ، انتشار ویدئویی از یک گربه که فرزندش را به دهان گرفته و برای درمان به بیمارستان می برد، توجه زیادی به خود جلب نموده است.

(ویدئو) گربه ای که بچه اش را برای درمان به بیمارستان برد

به گزارش خبرنگاران، این ویدئو که در بیمارستان منطقه کاراباغلار ازمیر ترکیه ضبط شده است، گربه ای را نشان می دهد که بچه گربه را محکم به دندان گرفته و به بخشی در بیمارستان می برد.

افرادی که در ویدئو دیده می شوند، به گربه مادر راه می دهند تا از داخل ساختمان عبور کند. بنابر گزارش ها، کارکنان بیمارستان پیش تر از این گربه مراقبت نموده و خارج از ساختمان بیمارستان، برایش غذا و آب گذاشته بودند.

در بیمارستان، پزشکان و پرستاران پس از معاینه بچه گربه متوجه شدند که حیوان دچار عفونت چشم شده است و پس از مشاوره، از یک کلینیک دامپزشکی برای درمان او یاری گرفتند.

در ویدئوی دیگری که کارکنان این بیمارستان در ترکیه ضبط نموده اند، دو بچه گربه دیده می گردد در که یک جعبه قرار گرفته اند و یکی از افراد کادر درمان با آن ها صحبت می نماید؛ در ویدئویی دیگر نیز پرستاری دیده می گردد که برای درمان عفونت چشم بچه گربه، از قطره چشم استفاده می نماید.

یکی از کارکنان بیمارستان در مصاحبه با رسانه های محلی گفت: ما به این گربه که در کنار ساکنان محله، در خیابان زندگی می کرد، غذا و آب می دادیم؛ اما نمی دانستیم که او به تازگی چند بچه به جهان آورده است.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: فرارو
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 246

به "(ویدئو) گربه ای که بچه اش را برای درمان به بیمارستان برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) گربه ای که بچه اش را برای درمان به بیمارستان برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید