تهران گرم تر خواهد شد؟

به گزارش وبمستر وبلاگ، خبرنگاران : کارشناس هواشناسی درخصوص آخرین شرایط آب و هوایی کشور به میزان گفت: برای چند روز آینده بیشتر مناطق کشور آسمان صاف و جوی پایدار را شاهد خواهیم بود.

تهران گرم تر خواهد شد؟

به گزارش به نقل از میزان، کبری رفیعی کارشناس هواشناسی در خصوص آخرین شرایط جوی کشور گفت : برای چند روز آینده شاهد آسمان صاف و جوی پایدار خواهیم بود. ازین رو دمای هوا امروز فردا در استان های ساحلی خزرو اردبیل به جهت وزش بادهای گرم جنوبی گرم و افزایشی و از پنجشنبه و آدینه شاهد دمای کاهشی خواهیم بود.

این کارشناس هواشناسی همچنین اضافه نمود: امروز در شرق کشور زابل و شرق کرمان باد و گردو خاک را شاهد خواهیم بود، از امروز تا پنجشنبه خوزستان، غرب و شمال غرب باد و گرد خاک خواهد داشت که کاهش دید را به همراه خواهد داشت. پنجشنبه، آدینه و شنبه دریای خزر مواج است از امروز تا آدینه آب های جنوب کشور به تناوب مواج و متلاطم است.

رفیعی در خصوص شرایط بارش در کشور گفت:امروز تنها در شرق سواحل دریای خزر، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش های پراکنده را خواهیم داشت و فردا فقط برای شمال خراسان رضوی انتظار بارش های پراکنده را داریم. پنجشنبه، آدینه و شنبه در سواحل دریای خزر بارش های پراکنده خواهیم داشت. اگرچه سایر مناطق صاف و آفتابی خواهد بود.

این کارشناس هواشناسی در خصوص هوای تهران گفت: در خصوص تهران پدیده خاصی را شاهد نیستیم، هوای صاف گاهی همراه با وزش باد و دمای سی و هشت درجه هم پیشینه آن است. اما برای پنجشنبه و آدینه یک تا دو درجه دمای هوا افزایشی خواهد بود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 389

به "تهران گرم تر خواهد شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهران گرم تر خواهد شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید