خبرنگاران هشت بهانه تماشای جهان

به گزارش وبمستر وبلاگ، رشت-خبرنگاران- هشت فرصتی است برای تماشای جهان و مردمانش از دریچه نگاه دیگران . نمایشگاهی از مجموعه عکسهای هشت عکاس که در نگارخانه ارغوان به نمایش گذاشته شده است .

خبرنگاران هشت بهانه تماشای جهان

اساساً هدف از عکاسی برقراری ارتباط و مستندسازی لحظات در زمان است. وقتی عکسی می گیرید و آن را با دیگران به اشتراک می گذارید ، لحظه ای را نشان می دهید که از طریق عکس منجمد شده است. این لحظه می تواند چیزهای زیادی از محیط پیرامون گرفته تا آنچه مردمان انجام می دهند به زبان تصویر روایت کند.

رضا (شهاب) گلچین با مجموعه عکس ماکیان ، سامان پورخوش آموز با گورستان ، عارف تفرجی فر با کریتوس ، نریمان شفیعی با کاپیتان بندر ، محترم صدرالذاکرین با در انتظار باران ، سید جواد میرحسینی با از کف خیابان ، نازی مرتاض خو با جامانده ها و جلیله معصومی با نقش زمین هنرمندان حاضر در این نمایشگاه هستند .

می گویند: عکاسی داستانی است که کلمات قادر به بیان آن نیست.

در بیانیه نمایشگاه گروهی مجموعه عکس هشت آمده است : این نمایشگاه شروعی است بر اتفاقی مستمر ، به بهانه تماشای جهان از نگاه یکدیگر .

این نمایشگاه روز جمعه 5 دی گشایش یافت و تا 10 دی99 در نگارخانه ارغوان به نشانی : رشت ، خیابان تختی ، جنب بانک ملی ، طبقه دوم ، استودیو هنرگاه برپاست .

ساعات بازدید آن از ساعت 17 تا 21 است ؛ رعایت پروتکل های بهداشتی و زدن ماسک برای حضور در نمایشگاه الزامی است .

منبع: ایرنا
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 99

به "خبرنگاران هشت بهانه تماشای جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هشت بهانه تماشای جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید