ضرورت تقویت مشارکت های مردمی برای کاهش آسیب های اجتماعی

به گزارش وبمستر وبلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- رییس جمهور در بازدید از آسایشگاه خیریه کهریزک، گفت: دولت برای کاهش آسیب های اجتماعی برنامه ریزی کرده است ضمن آنکه تقویت مشارکت های مردمی برای کاهش آسیب های اجتماعی ضروری است.

ضرورت تقویت مشارکت های مردمی برای کاهش آسیب های اجتماعی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، سید ابراهیم رئیسی صبح امروز از آسایشگاه خیریه کهریزک بازدید و از نزدیک با مددجویان، پزشکان و مدیران این مرکز مصاحبه کرد.

رییس جمهور خدمت در مجتمع خیریه کهریزک را جلوه زیبای مشارکت های مردمی دانست و گفت: اینگونه فعالیت های خیریه، بسکمک از آسیب های اجتماعی را کنترل می کند.

رئیس جمهور در جمع مددکاران کهریزک گفت: کاری که شما امروز و در این مرکز انجام می دهید یکی از جلوه های زیبای مشارکت مردمی در رفع آسیب های اجتماعی است.

آقای دکتر رئیسی با اشاره به حمایت دولت از مشارکت های مردمی در امور اجتماعی گفت: باید اینگونه اقدامات مردمی را توسعه داد و کهریزک نمونه موفقی از مشارکت خیرین مردمی است.

رییس جمهور با اشاره به برنامه دولت برای کاهش آسیب های اجتماعی گفت: ریشه برخی از آسیب های اجتماعی در مسائل اقتصادی است و دولت همزمان ساماندهی وضع اقتصادی و کنترل آسیب های اجتماعی را در دستور کار دارد.

رئیس جمهور با اشاره به جلسه دیروز شورای اجتماعی خاطر نشان کرد: ما قانون کم نداریم، اما با توجه به مشخص تکلیف قوانین برای دستگاه های مختلف باید بررسی شود که کدام دستگاه ها به وظایف خود عمل کرده اند و چه دستگاه هایی به وظایف خودشان عمل نکرده اند و علت آن چه بوده است.

وی با اشاره به بازدید های صبح امروز خود از دو مرکز درمان و کاهش آسیب های اجتماعی گفت: این آسیب دیدگان جزئی از خانواده ما هستند و باید سعی کنیم آن ها را کمک کنیم.

در جریان این بازدید مدیر، پزشکان و مددکاران مجتمع کهریزک توضیحات لازم درخصوص فعالیت ها و اقدامات درمانی و حمایتی خود بیان کردند و مددجویان حاضر در آن نیز، از نزدیک مسائل و مسائل خود را با رئیس جمهور مطرح کردند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 آذر 1400 بروزرسانی: 24 آذر 1400 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 583

به "ضرورت تقویت مشارکت های مردمی برای کاهش آسیب های اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت تقویت مشارکت های مردمی برای کاهش آسیب های اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید