لغو بخشی از تحریم های ترامپ علیه ونزوئلا از سوی دولت بایدن خبرنگاران

به گزارش وبمستر وبلاگ، وزارت خزانه داری آمریکا شامگاه چهارشنبه بخشی از تحریم هایی را که دولت ترامپ یک روز قبل از روی کار آمدن دولت بایدن علیه ونزوئلا اعمال کرده بود، لغو کرد.

لغو بخشی از تحریم های ترامپ علیه ونزوئلا از سوی دولت بایدن خبرنگاران

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت وزارت خزانه داری آمریکا،، دولت بایدن تحریم های اعمال شده دولت ترامپ علیه 4 شرکت ایتالیایی را که به علت انجام تبادلات نفتی با ونزوئلا مورد تحریم قرار گرفته بودند، لغو کرد.

براساس این گزارش؛ وزارت خزانه داری آمریکا شامگاه چهارشنبه بخشی از تحریم هایی را که دولت ترامپ یک روز قبل از روی کار آمدن دولت بایدن علیه ونزوئلا اعمال کرده بود، لغو کرد.

دولت ترامپ در 19 ژانویه (30 دی) یک روز قبل از روی کار آمدن دولت جو بایدن این تحریم ها را علیه شرکت های ایتالیایی و نهادهای ونزوئلا اعمال کرد.

در ادامه سیاست های خصمانه و یکجانبه وزارت خزانه داری دولت ترامپ در 19 ژانویه در مجموع سه فرد، 14 نهاد و شش شناور را به دلیل ارتباط آنها با شبکه تلاش برای دور زدن تحریم های ایالات متحده در بخش نفت ونزوئلا هدف قرار داده بود.

ونزوئلا در واکنش به محکوم کردن این تحریم ها، آنها را تجاوزی نا امیدکننده علیه مردم ونزوئلا توسط دولت دونالد ترامپ خوانده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: blogwebmaster.ir شناسه مطلب: 258

به "لغو بخشی از تحریم های ترامپ علیه ونزوئلا از سوی دولت بایدن خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو بخشی از تحریم های ترامپ علیه ونزوئلا از سوی دولت بایدن خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید